Okna Turner Oak – numer jeden wśród kolorów drewnopodobnych

Kolory drewnopodobne już od dłuższego czasu cieszą się dużym zainteresowaniem prywatnych inwestorów, architektów oraz projektantów. Nic w tym dziwnego, ponieważ są to odcienie, które wprowadzają do wnętrz przyjemny klimat i sprawiają, że dom staje się przytulnym miejscem. Numerem jeden jest niewątpliwie okleina Turner Oak. Co decyduje o tym, że tak często ją wybieramy?

Okna Turner Oak – modny trend w stolarce

Stolarka w kolorze Turner Oak to trend, który pojawił się już jakiś czas temu, jednak do tej pory jest w ścisłej czołówce najchętniej wybieranych barw. To folia o subtelnie karmelowym odcieniu, która realistycznie odzwierciedla naturalne drewno. Jeśli dotkniemy okleiny, to pod palcami wyczujemy delikatnie usłojenie i matową strukturę powierzchni. Wszystkie te właściwości sprawiają, że Turner Oak wiernie odwzorowuje wygląd prawdziwego drzewa dębowego. Jest to niewątpliwie propozycja dla wszystkich, którzy chcą połączyć piękno natury z zaletami stolarki PVC. Jeśli chcesz sprawdzić, jakie inne kolory drewnopodobne są na topie, proponujemy przeczytać wpis: 5 modnych oklein drewnopodobnych.

Patio HST w kolorze Turner Oak.
Patio HST w kolorze Turner Oak na ekspozycji podczas targów 4DD.
Okno MSline+ w okleinie Turner Oak.
Okno MSline+ w kolorze Turner Oak.

W jakich aranżacjach sprawdzi się ten kolor?

Woodec Turner Oak to z całą pewnością sprzymierzeniec stylu skandynawskiego, w którym dominują naturalne materiały i wzory. W domach urządzonych na wzór skandynawski najczęściej spotkamy połączenie ciepłego drewna z bielą, szarością i czarnymi elementami. W pomieszczeniach główną rolę gra duża ilość światła wpadającego przez konstrukcje wielkoformatowe, a jasne kolory okien bardzo dobrze odbiją promienie. Prostota i minimalizm w połączeniu ze stolarką w kolorze drewnopodobnym zagwarantują spójność we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim. Jeśli więc mamy wpływ na wybór kolorystyczny stolarki okiennej, to pokuśmy się o kolor Turner Oak. Bezspornie można też uznać, że okna Turner Oak zawsze będą miały ponadczasowy charakter i równie dobrze sprawdzą się w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu.

Dopasowani, czyli okna i rolety w Turner Oak

Planując budowę domu, wybieramy stolarkę, która posiada doskonałe parametry, a jednocześnie jest bezpieczna oraz komfortowa. Oprócz tego, pragniemy zapewnić sobie maksymalną ochronę przed nagrzewaniem się pomieszczeń, zwłaszcza jeśli w domu posiadamy duże przeszklenia. Dlatego w większości przypadków decydujemy się na zakup rolet zewnętrznych. Jednocześnie szukamy rozwiązań, które będą dopasowane do siebie zarówno pod względem funkcjonalności, jak i kolorystyki. Rolety okienne z oferty MS posiadają wszystkie te cechy i bez problemu dobierzemy kolor lameli do stolarki okiennej. W bogatej gamie kolorystycznej rolet znajduje się również Turner Oak, a dzięki temu okna naszego domu i rolety będą idealnie dopasowane. Jeśli stoisz przed wyborem osłon zewnętrznych, koniecznie przeczytaj wpis: Żaluzje fasadowe czy rolety zewnętrze. Co wybrać? Dowiesz się z niego, jakie są zalety jednych i drugich oraz co będzie korzystniejszą możliwością.

Rama i skrzydło okienne w kolorze Turner Oak.
Stolarkę MS można dopasować kolorystycznie do rolet zewnętrznych.
Rolety zewnętrzne w kolorze Turner Oak.
Lamele rolet more Solutions w kolorze Turner Oak.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS