Grupa MS

Wieloletnie doświadczenie w branży

Produkcją okien zajmujemy się od 30 lat – od 1993 roku. Początkowo funkcjonowaliśmy jako samodzielna spółka. W późniejszym czasie rozwinęła się ona w grupę dwóch wyspecjalizowanych przedsiębiorstw ze 100% polskim kapitałem. Obecnie firmę tworzy blisko 500 pracowników.

Nowa siedziba MS więcej niż OKNA.
Siedziba MS Okna i Drzwi.

Grupa złożona z dwóch firm

Producent okien MS więcej niż OKNA.

W skład Grupy MS wchodzą dwie firmy. Pierwsza z nich, czyli MS więcej niż OKNA Sp. z o.o. (wcześniej MS Pomorska Fabryka Okien), specjalizuje się m.in. w produkcji okien PVC. Oferta obejmuje również rolety, moskitiery, żaluzje fasadowe i ślusarkę aluminiową. Dodatkowo, w nowoczesnej fabryce produkowane są szyby zespolone.

Narożnik okna drewnianego z oferty MS Okna i Drzwi.

Drugą firmą, wchodzącą w skład Grupy MS, jest MS Okna i Drzwi Sp. z o.o. Działalność przedsiębiorstwa polega na produkcji okien drewnianych oraz drewniano-aluminiowych w słupskiej fabryce. Co więcej, firma produkuje klejonkę sosnową w sercu Borów Tucholskich – w Zakładzie Produkcyjnym w Osiecznej.

Współpraca z najlepszymi

Jako Grupa MS współpracujemy z najważniejszymi branżowymi jednostkami naukowo-badawczymi. Należą do nich: Instytut Techniki Budowlanej, Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, Polski Instytut Budownictwa Pasywnego, Dolnośląska Agencja Poszanowania Energii, Związek Polskie Okna i Drzwi, Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Metalplast Złotów, jak również Uniwersytet w Trondheim i Instytut Badań nad Stolarką Otworową w Rosenheim.

Zmiany na przestrzeni lat

Identyfikacja wizualna firmy była modyfikowana kilkukrotnie w czasie trwania naszej działalności. W grudniu 2018 roku zmianie uległa nazwa przedsiębiorstwa – wcześniej „M&S Pomorska Fabryka Okien”, obecnie „MS więcej niż OKNA”. W tym samym okresie postanowiliśmy nieco odświeżyć nasz wizerunek i stworzyć nowe logo, które aktualnie wykorzystujemy we wszystkich przygotowywanych materiałach.

Innowacyjne rozwiązania

Priorytet polityki Grupy MS stanowi przewaga technologiczna nad konkurencyjnymi firmami. W naszej komórce badawczo-rozwojowej opracowaliśmy m.in. innowacyjną technologię szyby SUPERtermo. Dzięki temu osiągnęliśmy najlepszy dla tego typu produktów współczynnik przenikania ciepła Ug=0,5 W/m2K. Wkłady szybowe produkujemy we własnym Zakładzie Produkcji Szyb Zespolonych.

Najważniejszy cel Grupy MS

Satysfakcja klientów korzystających z naszych usług ma dla nas ogromne znaczenie. Ze względu na to dbamy zarówno o rozpiętość palety produktów, jak i o wysoką jakość każdego z wyrobów.

Zapraszamy do współpracy!

Szymon Sarna
Prezes Zarządu MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.
Współwłaściciel Grupy MS

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS