KOLORY OKIEN

Kolorystyka okien jest najważniejszym aspektem wpływającym na wygląd konstrukcji. W zależności od wybranej opcji możemy stworzyć stolarkę pasującą do wnętrza nowoczesnego, pomieszczenia urządzonego w klasycznym stylu albo uzyskać wyrazisty akcent kolorystyczny na tle stonowanych elementów wyposażenia. Konstrukcje MS więcej niż OKNA dostępne są w licznych wariantach. Umożliwia to uzyskanie efektu w pełni odpowiadającego naszym oczekiwaniom.

Kolory okien PVC

Kolorystyka okien PVC z oferty MS jest zależna od wybranego produktu. Konstrukcje powstające na bazie profili Salamander dostępne są w ponad 40 wariantach kolorystycznych. Wśród nich znajdują się kolory drewnopodobne, tradycyjne, okleiny 3D oraz folie satynowe. W przypadku produktów konstruowanych z profili Deceuninck mamy do wyboru aż 50 kolorów okien. Na szczególną uwagę zasługują wyjątkowe okleiny metaliczne. Oprócz tego dostępne są folie satynowe oraz drewnopodobne – odzwierciedlające naturalny surowiec oraz w kolorze.

Profile Salamander – kolorystyka​

Dostępne kolory okien znajdują się poniżej.

Profile Deceuninck - kolorystyka​

Paleta kolorów okien oraz konstrukcji podnoszono-przesuwnych wykonywanych z profili Deceuninck znajduje się poniżej.

Jaki kolor okien wybrać?

Wybór koloru okien wymaga wzięcia pod uwagę dwóch kwestii. Pierwszą z nich jest wygląd budynku, a drugą wystrój wnętrza. W przypadku pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym dobrze sprawdzą się warianty drewnopodobne albo biel. Miłośnikom nowoczesnych rozwiązań szczególnie polecamy czerń oraz opcje antracytowe. W tym przypadku doskonałym wyborem będą również folie metaliczne, które będą stanowiły istotny akcent kolorystyczny.

Kolory okien aluminiowych

W przypadku okien aluminiowych nie mamy do czynienia z okleinami. Konstrukcje te mogą być lakierowane proszkowo albo pokrywane decorami drewnopodobnymi w procesie sublimacji. Szeroka paleta RAL umożliwia nie tylko uzyskanie aluminiowego okna antracytowego, ale i bardziej ekstrawaganckich wariantów, np. koloru czerwonego czy niebieskiego. Dzięki decorom drewnopodobnym okna aluminiowe mogą z kolei podkreślić naturalny charakter wnętrza.

SKONTAKTUJ SIĘ

ZNAJDŹ SALON

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS