Salony sprzedaży

Rozbudowana sieć partnerów handlowych zapewniających profesjonalną obsługę.

Wieloletnia współpraca ze specjalistami

Dzięki rozbudowanej sieci niezależnych partnerów handlowych nasze produkty są dostępne dla klientów z całej Polski. Większość salonów sprzedaży współpracuje z nami od wielu lat. Głównym rynkiem zbytu okien i drzwi z PVC, rolet, jak również ślusarki aluminiowej, jest rynek polski.

Możliwość zapoznania się z produktami

Wraz z partnerami handlowymi dbamy o jak najlepszy poziom wyszkolenia handlowców oraz montażystów. Dodatkowo, zależy nam na tym, by zapewniać najwyższe standardy obsługi w każdym z autoryzowanych salonów sprzedaży. Aby umożliwić klientom zapoznanie się z ofertą, prezentujemy wszystkie produkowane okna na starannie przygotowanych ekspozycjach. Dzięki temu każda osoba zainteresowana skorzystaniem z naszych usług może zobaczyć wszystkie detale poszczególnych produktów.

Stałe wsparcie fachowców

Ze względu na rozbudowaną sieć partnerów handlowych możemy nie tylko ułatwić naszym klientom zakup okien, ale również wspierać ich na każdym etapie użytkowania produktów. Każda osoba, korzystająca z naszych usług, może liczyć na wysoką jakość obsługi posprzedażowej.

Strategia oparta na poleceniach

Opinia klientów ma dla nas ogromne znaczenie. Współpracujący z nami partnerzy handlowi pozyskują nowych nabywców przede wszystkim dzięki poleceniom zadowolonych osób, które skorzystały z naszych usług. Właśnie na takim działaniu opieramy podstawową strategię handlową.

Kompleksowa obsługa

Większość naszych partnerów handlowych posiada w swojej ofercie liczne produkty – nie tylko okna. Klienci mogą zatem w jednym miejscu zaopatrzyć się również w okna dachowe, bramy garażowe czy drzwi wewnętrzne. Dzięki temu osoby budujące dom mają możliwość nabycia wielu produktów i skorzystania z fachowego doradztwa naszych specjalistów podczas wizyty w salonie sprzedaży.

Kontakt bez wychodzenia z domu

Dbamy o bezpieczeństwo oraz komfort naszych klientów. Ze względu na to uruchomiliśmy System MS on-line. Umożliwia on zapoznanie się z ofertą, jak również złożenie zamówienia bez wychodzenia z domu. Co ważne, narzędzie pozwala na samodzielne sprawdzenie cen produktów. To rozwiązanie dedykowane m.in. zabieganym osobom, które w natłoku codziennych obowiązków nie mają czasu na wizytę w salonie sprzedaży.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów. Skontaktuj się telefonicznie lub przez e-mail. Zwróć uwagę na Salony, w których możesz wirtualnie obejrzeć ekspozycję okien

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Wysoko wykwalifikowani fachowcy odpowiedzą na wszystkie pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin wykorzystując rabaty z Promocji Wiosennej

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja do wyceny okien, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS