Rozwórka ZIMA/LATO

Rozwórka ZIMA/LATO firmy Siegenia.

Systematyczne wietrzenie pomieszczeń to czynność, o której należy pamiętać niezależnie od pory roku. Dostosowywanie ilości powietrza przedostającego się do wnętrza do warunków atmosferycznych umożliwia rozwórka ZIMA/LATO firmy Siegenia. Element ten należy do grupy opcjonalnych rozwiązań dostępnych w oknach z oferty MS więcej niż okna.

Rozwórka ZIMA/LATO – jak działa?

Energooszczędna rozwórka pozwala na regulowanie ilości powietrza, które przedostaje się do pomieszczenia przez okno. Zmiana położenia elementu skutkuje wyborem jednego z dwóch uchyłów – standardowego lub ograniczonego (ok. 40 mm), przeznaczonego do stosowania w okresie zimowym.

Rozwórka ZIMA/LATO w pozycji "ZIMA".
Pozycja „ZIMA”.
Rozwórka ZIMA/LATO w pozycji "LATO".
Pozycja „LATO”.

Zalety regulowanej wentylacji

Dzięki zastosowaniu rozwórki ZIMA/LATO regularne wietrzenie pomieszczeń nie musi wiązać się z nieprzyjemnymi przeciągami w trakcie chłodnych miesięcy. Nie tylko korzystnie wpływa to na komfort przebywania we wnętrzu, ale i pozwala na obniżenie wydatków na ogrzewanie. Co ważne, zmiana stopnia wentylacji nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Poniższy filmik wyjaśnia, że wystarczy odblokować ruchomy element, zmienić jego położenie o 180°, a następnie ponownie zablokować, by uniemożliwić mu obrót. Warto również wspomnieć o zintegrowanym zabezpieczeniu przed niekontrolowanym zatrzaśnięciem uchylonego okna.

Opcje wentylacji w ofercie MS więcej niż OKNA

Rozwórka ZIMA/LATO to jedna z wersji wietrzenia, na jaką można zdecydować się w przypadku zakupu okien z systemów 76 mm oraz 82 mm. Pozostałe warianty to standardowe rozszczelnienie oraz dwie opcje – wentylacja TITAN vent secure i uchył wielostopniowy.

Zaczep mikrowentylacji Siegenia.
Zaczep wykorzystywany w oknach ze standardowym rozszczelnieniem.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS