Postaw na producenta stolarki otworowej klasy premium

Nasza firma od lat zajmuje pozycję lidera na rynku stolarki otworowej. Oferujemy nie tylko okna i drzwi PVC, ale także ślusarkę aluminiową, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe i moskitiery.

Od ponad 30 lat działalności kładziemy nacisk na różnorodność produktów, wysoką jakość, nowatorskie rozwiązania technologiczne oraz automatyzację produkcji.

  1. Więcej niż OKNA
  2. Standardy i innowacje
  3. Co nas wyróżnia?

Więcej niż OKNA

Od samego początku naszej działalności przywiązujemy także ogromną wagę do różnorodności naszej oferty. Rozumiemy, że Klienci mają różne potrzeby i oczekiwania. Dlatego staramy się zapewnić im szeroki wybór produktów, które spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Niezależnie od tego, czy Klienci szukają eleganckich okien, solidnych drzwi, czy też funkcjonalnych rolet zewnętrznych, w naszej ofercie znajdą rozwiązania idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

MS więcej niż OKNA to nie tylko różnorodność ale przede wszystkim synonim wysokiej jakości. Jesteśmy dumni z naszych produktów, które są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim solidne i trwałe. Dbamy o każdy detal. Począwszy od doboru najwyższej jakości materiałów, poprzez staranne wykonanie, aż po testy jakości. To sprawia, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy.

Standardy i innowacje

Produkcja okien PVC stanowi główny profil działalności naszej firmy. Oprócz ciągłego rozwoju oferty produktowej, inwestujemy również w nowoczesny park maszynowy, który pozwala na zautomatyzowanie procesu produkcji. Jest to kwestia kluczowa, ponieważ pozwala to na przyspieszenie procesu tworzenia okien. Nowoczesne maszyny, którymi dysponujemy, są wyposażone w najnowsze technologie, które umożliwiają precyzyjne i skuteczne wykonywanie nawet najbardziej złożonych operacji produkcyjnych. Dzięki temu nasze okna są nie tylko estetyczne, ale także solidne, trwałe i spełniają najwyższe standardy jakościowe. Dodatkowo, skracając czas realizacji zamówień, możemy sprostać szybkim terminom dostaw, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych z naszymi Partnerami.

Co nas wyróżnia?

Zespół naszej firmy składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są z nami od lat. Dzięki temu można mieć pewność, że nasze produkty są tworzone przez prawdziwych ekspertów w dziedzinie stolarki otworowej. Zatrudniamy także profesjonalnych handlowców, którzy sprawnie obsługują naszych Klientów i Partnerów Handlowych.

Dzięki tej rozbudowanej polityce sprzedażowej, wspieranej automatyzacją i digitalizacją produkcji oraz sprawną logistyką dostaw, produkty MS trafiają do usatysfakcjonowanych Klientów na całym świecie, między innymi w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Anglii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS