Okna złoty dąb – bliżej natury

Nie tylko tradycyjna stolarka drewniana, ale i okna PVC mogą przybliżyć nasze wnętrza do natury i nadać im ciepłego, leśnego uroku. By tak się stało, wystarczy zdecydować się na jedną z wielu dostępnych oklein drewnopodobnych, a następnie cieszyć się ich naturalnym pięknem. Wśród tej palety barw prym wiedzie złoty dąb.

Spis treści:

Drewniana naturalność

Złoty dąb jest kolorem niezwykle uniwersalnym, bardzo dobrze imitującym naturalne drewno. Będzie pasował zarówno do wnętrz nowoczesnych, industrialnych, ale i tradycyjnych, o rustykalnym czy wiejskim charakterze.

Właśnie dzięki swojej uniwersalności oraz drewnianej fakturze kolor złoty dąb jest tak często wybieraną okleiną drewnopodobną. Ciepły odcień brązu i mlecznej czekolady podkreśla ponadczasowy deseń dębiny o wyraźnej, trójwymiarowej strukturze.

Okna w kolorze złoty dąb bardzo dobrze komponują się z drewnianymi meblami, a szczególnie tymi ciemniejszymi. Będą udanie współgrały również z drewnianą podłogą czy drewnianymi dodatkami do skórzanych bądź tapicerowanych mebli, takich jak kanapy czy fotele.

Wybierając okna w kolorze złoty dąb warto również pokusić się o drzwi wejściowe w tej barwie. Taki zestaw z całą pewnością doda szyku i klasy do budynku.

Zobacz też: Pięć modnych oklein drewnopodobnych

Okno HFL Złoty dąb.
Okno HFL w kolorze złoty dąb

Estetyka drewna, zalety PVC

Decydując się na okleinę drewnopodobną wybieramy drewnianą estetykę zachowując przy tym wszystkie zalety okien PVC. Tym samym parametry termoizolacyjne, przepuszczalności światła, odporności na wiatr i wodę oraz tłumienia hałasu mogą być na najwyższym poziomie, nie tracąc przy tym stylu i klasy.

Nie tylko okleina decyduje o „drewnianym” wyglądzie okien PVC. Dzięki zastosowaniu technologii HFL, która pozwala zgrzać ze sobą profile ramy i skrzydła pod kątem prostym, także budowa okna imituje tą znaną z tradycyjnej stolarki otworowej.

Takie typowe dla okien drewnianych rozwiązania znajdziemy na przykład w serii Wood Look od MS więcej niż OKNA. Okna tej marki stanowią idealną alternatywę dla zdecydowanie droższych produktów typowo drewnianych.

A może inne kolory?

Paleta kolorów drewnopodobnych jest bardzo bogata. Jeśli do zamysłów architekta i dekoratora domu nie pasuje złoty dąb, wtedy może lepszym wyborem okaże się winchester, turner oak bądź orzech? A to tylko część dostępnych do wyboru opcji!

Zapraszamy do wizyty w salonach sprzedaży MS więcej niż OKNA, gdzie wykwalifikowani doradcy z całą pewnością będą mogli doradzić w sprawie wyboru odpowiedniej okleiny.

Zapoznaj się z całą ofertą kolorystyczną MS więcej niż OKNA

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS