Napędy do żaluzji

Wysokiej jakości silniki Somfy.

Napęd do żaluzji.

Żaluzje fasadowe służą przede wszystkim do regulowania ilości światła słonecznego przedostającego się do pomieszczenia. W celu zapewnienia ich użytkownikom odpowiedniego komfortu stosuje się nowoczesne silniki elektryczne. Funkcjonalność produktów z serii mSun gwarantują napędy do żaluzji marki Somfy.

Silniki do żaluzji kablowe

Najprostszym typem napędów stosowanych w żaluzjach fasadowych są silniki kablowe. W osłonach mSun stosuje się dwa rodzaje tych urządzeń: J4 WT oraz J4 WT Protect. W przypadku obu napędów górne i dolne położenie krańcowe ustawia się elektronicznie. Drugi z wymienionych produktów należy do grupy silników przeciążeniowych.

Przeciążeniowe napędy do żaluzji

Żaluzje zewnętrzne dostępne w ofercie MS więcej niż OKNA można wyposażyć w jeden z silników przeciążeniowych – J4 io Protect albo wspomniany wcześniej J4 WT Protect. Mechanizm przeciążeniowy polega na wykrywaniu przeszkód w trakcie ruchu żaluzji w górę. W przypadku wykrycia nadmiernego oporu, np. podczas mrozu, silnik zatrzymuje się. Dzięki temu napęd ani osłona zewnętrzna nie uszkodzą się w trakcie próby pokonania oporu. Silnik do żaluzji fasadowych J4 io Protect ma wbudowany odbiornik radiowy.

Silniki do żaluzji radiowe

J4 io Protect oraz J4 RTS to napędy do żaluzji zewnętrznych ze zintegrowanym odbiornikiem radiowym. Pierwszy z nich funkcjonuje w dwukierunkowej komunikacji radiowej. Pozwala to na uzyskiwanie informacji zwrotnej dotyczącej położenia żaluzji fasadowej. Radiowe sterowanie osłonami zewnętrznymi to niewątpliwa wygoda.

Pilot Somfy do sterowania osłonami przeciwsłonecznymi.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS