MS więcej niż OKNA z Diamentem Forbesa 2022

Po raz kolejny firma MS więcej niż OKNA została wyróżniona w prestiżowym rankingu Miesięcznika Forbes.

Miło nam poinformować, że firma MS więcej niż OKNA również w tym roku została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa. Sukces ten jest świadectwem wiarygodności i ciągłego rozwoju naszego przedsiębiorstwa oraz potwierdzeniem statusu firmy jako jednego z liderów branży okiennej.

Jest to już kolejne wyróżnienie w tym rankingu dla MS więcej niż OKNA. Nasza firma dostąpiła tego zaszczytu także w latach 2021 oraz 2020.

Diamenty Forbesa to ranking podmiotów gospodarczych tworzony przez redaktorów czasopisma w oparciu o dane zebrane przez wywiadownię Dun & Bradstreet na podstawie rocznych sprawozdań finansowych. Nagrodzeni zostali podzieleni na trzy kategorie, które wyznaczane są na podstawie rocznych przychodów ze sprzedaży. Firma MS więcej niż OKNA także w tym roku znalazła się na liście przedsiębiorstw z przychodami od 50 do 250 milionów zł.

By zostać sklasyfikowaną w rankingu, firma powinna spełnić szereg rygorystycznych wymogów. Przede wszystkim musi być rentowna, mieć wysoką płynność bieżącą oraz nie może zalegać z płatnościami. Firmy spełniające te warunki muszą ponadto odznaczyć się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. Warunkiem koniecznym jest przekroczenie minimalnego progu 5 milionów złotych przychodów ze sprzedaży za ostatni rok. Przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji są z rankingu eliminowane.

Kolejność ustalana jest na podstawie szacunkowej zmiany wartości przedsiębiorstwa w okresie trzech lat poprzedzających datę publikacji rankingu. Na liście znalazły się firmy, które mogły poszczycić się przynajmniej 15% wzrostem.

W MS więcej niż OKNA od dawna stawiamy na rozwój poprzez inwestycje w najnowocześniejsze technologie, nowatorskie rozwiązania i współpracę z najlepszymi profesjonalistami w branży. Dzięki temu nasze produkty trafiają do usatysfakcjonowanych klientów na całym święcie. O słuszności biznesowej obranej przez nas strategii świadczy ponowne otrzymanie takiego wyróżnienia, jakim jest Diament Forbesa – podsumowuje Barbara Sarna, dyrektor ds. marketingu MS więcej niż OKNA.

Kompletny ranking dla województwa pomorskiego znajdziecie na oficjalnej stronie Diamentów Forbesa 2022.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS