MS więcej niż OKNA po raz kolejny Gazelą Biznesu

Firma MS więcej niż OKNA po raz kolejny znalazła się w elitarnym gronie Gazel Biznesu, czyli rankingu najlepszych polskich przedsiębiorstw opracowanym przez Puls Biznesu.

Jak co roku „Puls Biznesu” ogłosił zestawienie Gazel Biznesu, czyli firm należących do elity małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza Fabryka ponownie znalazła się w tym zaszczytnym gronie.

Gazele Biznesu to coroczne zestawienie polskich małych i średnich firm przygotowywane przez „Puls Biznesu”. Jest to najstarszy tego typu ranking w naszym kraju. Ustala się go na podstawie wyników finansowych przedsiębiorstw, a firma, by się w nim znaleźć, musi być transparentna i dynamicznie się rozwijać.

Jakie przedsiębiorstwa mogą otrzymać tytuł Gazeli Biznesu? Jak wyjaśniają autorzy zestawienia: Gazela Biznesu to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2018 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji.

MS więcej niż OKNA już po raz kolejny otrzymały ten zaszczytny tytuł. Jest to dowód na ciągły rozwój naszej firmy oraz potwierdzenie jej statusu jako lidera swojej branży.

Więcej informacji na temat rankingu można znaleźć na jego oficjalnej stronie.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS