Grand Millenial – bogato, kwieciście i stylowo

Styl Grand Millenial to najnowszy trend w modzie wnętrzarskiej. Jest on pewnego rodzaju westchnieniem do angielskich domów, w których zawsze pachniało świeżymi kwiatami i można było napić się ciepłej, aromatycznej herbatki z bogato zdobionej porcelanowej filiżanki. Jak stworzyć pomieszczenie w takim stylu? Podpowiadamy.

Spis treści:

Styl Grand Millenial – na bogato

Grand Millenial powinien się nam głównie kojarzyć z przepychem. Ten styl można określić mianem gustownego miszmaszu, który dzięki mnogości dodatków łączy się w spójną całość. Styl ten nawiązuje do angielskich domów rodem z serialu „Co ludzie powiedzą?”, ale w nowocześniejszym i bardziej szykownym wydaniu.

Dodatki i meble

Chcąc urządzić wnętrze Grand Millenial, mamy do wyboru dwa kierunki – stawiamy na meble wzorowane na styl ludwikański lub idziemy w bogato zdobione kwiecistymi wzorami wygodne kanapy z materiałowym obiciem oraz fotele tzw. uszaki. Podnóżki, miękkie poduszki, długie i ciężkie zasłony z pewnością dodadzą pożądanego klimatu. Niezależnie od doboru zestawów wypoczynkowych konieczna jest obecność sztukaterii, boazerii oraz kwiecistych tapet. W tym stylu to must have. Im bardziej kwieciste i pstrokate, tym lepiej.

Przydomowy ogród

To, co za oknem, jest kontynuacją i dopełnieniem tego, co w domu. Mnóstwo kwitnących krzewów, głównie róż i lawendy oraz krzewów w rozmaitej postaci i kolorystyce. Począwszy od małych roślin, poprzez ukwiecone ikebany, kończąc na oplatających altany drobnokwiatowych odmianach pnączy. Ma być gustownie i elegancko. Przy tym całym ukwieceniu bardzo ważny jest porządek oraz zadbany trawnik. Nie ma tu miejsca na wiejską dżunglę i dowolnie rosnące trawy. W stylu Grand Millenial wszystko jest pod kontrolą. Krzewy elegancko przycięte, trawniki zielone, równe – bardzo zadbane.

Okna i drzwi

Grand Millenial to wbrew pozorom bardzo uporządkowany styl. Jeśli chcemy, aby nasz dom wpisywał się w ten trend, musimy zadbać także o spójność stolarki. W tym wypadku sprawdzą się zarówno okna duże, jak i mniejsze. Natomiast istotna jest obecność dodatków, takich jak zasłony, kotary oraz firany! Najczęściej w tym stylu spotykane są okna ze śnieżnobiałą okleiną. W ofercie MS więcej niż OKNA znajdują się konstrukcje, które wpiszą się w ten styl. Można również uzupełnić swój wybór o szprosy, które nadadzą jeszcze większego szyku całemu wnętrzu.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS