Białe okna – modne czy już passé?

Gdy rynek stolarki otworowej zdominowały okna PVC, pierwszym i na początku jedynym wyborem był biały kolor ram okiennych. Nic dziwnego, że był to prawdziwy hit i białe okna rozgościły się niemal we wszystkich domach i mieszkaniach. Z czasem producenci zaczęli oferować okleiny o innych kolor, a te białe stały się nieco passe, by znów wrócić do łask.

Spis treści:

Czy białe okna są modne?

Odpowiedź nie będzie jednoznaczna. Modny jest styl. A jeśli on współgra z białymi ramami okien to można powiedzieć, że i białe okna są modne. Obecnie coraz większą wagę przywiązuje się do tego jak wygląda wnętrze, czy współgra ono z naszym stylem. Czy całość kreuje spójny nastrój, który z kolei tworzy Dom. Ważne jest to, jak czujemy się wchodząc do pomieszczenia, czy jego wystrój pomaga nam w odpoczynku, czy sprawia, że chcemy w nim zostać dłużej.

Jak zaaranżować białe okna?

Jeśli chcemy by nasz dom był modny, warto sprawdzić jakie trendy królują obecnie na rynku. Jeśli nasz budżet pozwala na zmianę, która sprawi że wnętrze będzie katalogowe to nic trudnego. Ale jeśli nie mamy na to nakładów finansowych, to spójność i neutralne barwy będą dobrym rozwiązaniem nawet przy małym budżecie.

Biel dobrze współgra z kolorami piasku, drewna i innych naturalnych surowców. Przy aranżacji takich wnętrz ważne jest to, by żaden z jego elementów nie był zbyt krzykliwy i wyróżniający się. Zwracając na siebie uwagę szybko się opatrzy i znudzi.

Dodatki

Jasny kolor ścian (najlepiej biały) i jednolite, zwiewne zasłony sprawią, że pomieszczenie nie tylko będzie spójne z oknami ale również będzie bardziej przestronne. Jasne, beżowe lub karmelowe dodatki takie jak poduszki i koce, sprawią, że będzie przytulnie. Wazony i osłonki na doniczki w kolorach jasnego kamienia również będą dobrym, nienachalnym rozwiązaniem. Obecność drewnianych ram dopełni całości.

Warto również zainwestować w duże zielone kwiaty. Taka ozdoba doda „oddechu” każdemu pomieszczeniu w którym się znajdzie. Modne i niedrogie są także plakaty. Jeśli chcemy przemycić trochę szalonych kolorów do wnętrza to to będzie idealny nośnik, który można zmieniać dowolną ilość razy nie narażając się na duże koszty.

Białe okna oraz te w innej kolorystyce kupisz w MS więcej niż OKNA.

Zapraszamy do salonów sprzedaży.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS