Andrzej Pągowski dla MS więcej niż OKNA

W tym roku postanowiliśmy upamiętnić 30-lecie naszej działalności wydając kolekcjonerską filiżankę.

Przedsięwzięcie to jest dla nas wyjątkowe i szczególne. Jego owoce śmiało można nazwać dziełem sztuki. Zdobi je grafika, która powstała specjalnie na nasze zamówienie, a wykonał ją znany i ceniony na całym świecie Artysta – Andrzej Pągowski.

Na filiżance zostało zamieszczone nasze logo, które stało się ramą dla „Panny” charakterystycznej dla serii dzieł wspomnianego Twórcy. Kolorystyka również nie jest przypadkowa. Dominuje odcień Viva Magenty, która została okrzyknięta kolorem roku 2023.

Kontynuacją współpracy jest wydany przez nas kalendarz na rok 2024, który również został zaprojektowany przez Andrzeja Pągowskiego.

Andrzej Pągowski, wybitny polski artysta. Utalentowany plakacista, ilustrator oraz autor okładek płyt, scenografii, a także scenariuszy filmów i teledysków.

Twórca plakatów m.in. do filmów: Zielona Granica, Kler, Miś, Sztuka Kochania. Jego dzieła znajdują się m.in. w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku i San Francisco, w Centrum Pompidou w Paryżu. Plakat jego autorstwa „Uśmiech wilka” został umieszczony wśród 100 najważniejszych dzieł sztuki nowoczesnej w zbiorach Metropolitan Museum of Modern Art.

Współpraca z Andrzejem Pągowskim jest rezultatem naszego zaangażowania w tworzenie produktów, które nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, lecz również reprezentują nasze uznanie dla Sztuki.

* Wspomniane dzieła zostały wykonane na nasze zamówienie i są dostępne wyłącznie u nas.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS