Zawiasy do drzwi

Opcje wyposażenia drzwi wejściowych i tarasowych.

Zawias drzwiowy Siku.

Zawiasy to komponenty umożliwiające rozwieranie oraz zamykanie drzwi PVC. Należą one do grupy elementów okuciowych, które decydują o m.in. funkcjonalności całej konstrukcji. Produkty dostępne w ofercie MS więcej niż OKNA można wyposażyć zarówno w tradycyjne zawiasy, jak i w akcesoria montowane we wrębie skrzydła. Komponenty występują w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można dopasować je do wyglądu produktu oraz swoich preferencji.

SFS Dynamic 3D – zawiasy wrębowe

Drzwi zewnętrzne PVC dostępne w MS więcej niż OKNA standardowo wyposażone są w zawiasy SFS Dynamic 3D. Komponenty te montuje się we wrębie skrzydła. Ze względu na swoje położenie korzystnie wpływają one na estetykę konstrukcji. Elementy te występują w następujących kolorach: biały, brązowy, chrom matowy (F1), stare złoto (F4), tytanowy (F9) oraz złoty połysk.

Zawiasy do drzwi SFS Dynamic 3D.
Osłonki zawiasów SFS.

Zawiasy SIMONSWERK Siku RB

W ofercie MS znajdują się również zawiasy SIMONSWERK Siku RB w kolorze szczotkowanej stali, które montuje się do bocznej ścianki przylgi skrzydła. Takie rozwiązanie estetycznie się prezentuje, a jednocześnie zapewnia drzwiom wejściowym właściwą funkcjonalność. Pozwala ono na zachowanie ciągłości uszczelki przylgi skrzydła na całym jego obwodzie.

BKV 105 NN – zawiasy do drzwi zewnętrznych

Kolejną opcją, jaką można wykorzystać zarówno w drzwiach wejściowych, jak i w konstrukcjach tarasowych, są zawiasy BKV 105 NN. Tak, jak pozostałe elementy z oferty, mogą być one regulowane w trzech osiach. Na poniższych zdjęciach znajdują się wszystkie dostępne wersje kolorystyczne.

Zawiasy do drzwi BKV Solid 150

Wśród rozwiązań wykorzystywanych w drzwiach tarasowych PVC znajdują się zawiasy BKV Solid 150. Elementy te przykręca się do zewnętrznej części skrzydła. Ich trzpienie wykonane są ze stali nierdzewnej. Warianty kolorystyczne prezentują poniższe zdjęcia:

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS