Ubezpiecz szyby – już za 1 zł rocznie

Czasami z niewiadomych nam powodów, krótko po montażu okna pęka w nim szyba. Co wtedy robimy? Szukamy powodu i winnych tego zdarzenia. Może to wina złego montażu, a może transportu, a może złe użytkowanie…

Teraz nie trzeba się tym martwić. Uruchomiliśmy program, który ubezpiecza naszych Klientów na wypadek takich sytuacji.

Program „Ubezpiecz Szyby”

umożliwia ubezpieczenie nieuszkodzonych szyb okiennych i drzwiowych w domach jednorodzinnych, lokalach mieszkalnych i użytkowych.

Zakres ubezpieczenia:

szkody powstałe w ubezpieczonym mieniu w wyniku stłuczenia, pęknięcia lub innego uszkodzenia, z zastrzeżeniem wyłączeń, jak poniżej.

Ubezpieczeniem nie są objęte szkody:

1) powstałe na skutek zadrapania, porysowania, pomalowania (graffiti), zmiany barwy oraz odpryśnięcia kawałków powierzchni,

2) wynikłe z wad montażu przedmiotu ubezpieczenia,

3) powstałe podczas remontu, wymiany lub wymontowania przedmiotu,

4) których wartość nie przekracza kwoty 100 PLN.

Ubezpieczenie obejmuje zarówno szyby okienne, jak i drzwiowe, wliczając w to różne rodzaje szkła, (float, hartowane, laminowane, zespolone).

Koszt ubezpieczenia wynosi tylko 1 zł i ważny jest przez cały rok.

Zasady przystąpienia do programu są bardzo proste. Wystarczy podczas zakupu okien zgłosić chęć kupna ubezpieczenia szyb za 1 zł, a resztą zajmie się nasz przedstawiciel. Wszelkich formalności związanych z polisą w imieniu Klienta dokona nasz Partner Handlowy.

Program zapewnia ochronę produktów stolarki otworowej, które zostały nabyte bezpośrednio od naszych Przedstawicieli Handlowych.

W przypadku wystąpienia szkody, Klient może skontaktować się bezpośrednio z ubezpieczycielem lub Partnerem Handlowym, u którego dokonał zakupu.

Ubezpieczyciel przeprowadzi proces likwidacji szkody zgodnie z warunkami ubezpieczenia.

Ważne jest, aby Klient pamiętał o zachowaniu dokumentacji dotyczącej szkody, takiej jak zdjęcia uszkodzonej szyby czy raporty policyjne (jeśli dotyczy).

W razie dodatkowych pytań dotyczących Programu „Ubezpiecz Szyby” zachęcamy do kontaktu z naszymi Przedstawicielami Handlowymi.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS