Sposoby otwierania drzwi tarasowych

Dostępne opcje konstrukcji tarasowych.

Drzwi tarasowe PVC dwuskrzydłowe.

Oferta MS więcej niż OKNA obejmuje nie tylko okna, ale i drzwi tarasowe PVC. Co ważne, tego typu produkty występują w dwóch wariantach – otwierają się do środka lub na zewnątrz. W zależności od potrzeb klientów dolną częścią konstrukcji może być rama lub ciepły próg aluminiowy.

Profile do drzwi tarasowych

Drzwi tarasowe dostępne w MS więcej niż OKNA produkowane są w dwóch systemach – 73 mm oraz 82 mm. W obu opcjach wykorzystuje się standardową ramę okienną oraz tzw. skrzydło pośrednie. W przypadku systemu 73 mm wysokość skrzydła wynosi 105 mm. Z kolei w tarasach konstruowanych na bazie profili 82 mm parametr ten osiąga wartość 115 mm.

Drzwi tarasowe PVC otwierane na zewnątrz

Standardowo drzwi tarasowe otwierają się do środka. W ofercie MS znajdują się również tarasy otwierane na zewnątrz. W takim przypadku konstrukcja wykonywana jest z uwzględnieniem innego skrzydła. Jego przekrój przypomina swoim kształtem literę „T”. W obu wariantach stosuje się tę samą ramę, jednak w drzwiach tarasowych otwieranych na zewnątrz trzeba ją obrócić. Niewątpliwą zaletę tego typu konstrukcji stanowi fakt, że drzwi po otwarciu nie zajmują miejsca w pomieszczeniu.

Drzwi tarasowe PVC – dostępne opcje

Konstrukcje tarasowe z asortymentu MS więcej niż OKNA różnią się od siebie nie tylko sposobem otwierania, ale i dolnym elementem drzwi. Poza opcją z ramą dostępny jest również wariant z niskim progiem aluminiowym. Oprócz tego, w przypadku wersji z ramą można opcjonalnie zastosować aluminiowy profil ochraniający przylgę. Dzięki niemu rama nie ulegnie zniszczeniu np. na skutek uderzenia o nią obuwiem. Drzwi tarasowe występują w wersji jednoskrzydłowej lub dwuskrzydłowej ze słupkiem ruchomym.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS