Smart Home by MS

Rozumiemy zmieniający się świat oraz potrzeby naszych klientów. Cenimy komfortowe i nowoczesne rozwiązania w inteligentnym domu, dlatego wprowadzamy promocję Smart Home by MS. Dzięki niej inteligentne sterowanie dostępne już za 1 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami rabatów.

Inteligentny dom za pomocą jednego kliknięcia

Na każdym kroku spotykamy się z nowoczesnymi technologiami i stają się one nieodzowną częścią naszego życia. Korzystamy z nowoczesnych telefonów, z ultraszybkiego Internetu, jeździmy samochodami naszpikowanymi elektroniką, a nasze domy wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania. Kiedyś na automatykę domową mogli pozwolić sobie tylko nieliczni. Teraz inteligentne sterowanie domowymi urządzeniami (np. roletami zewnętrznymi albo żaluzjami fasadowymi) jest w zasięgu ręki prawie każdego. Chętniej sięgamy po takie rozwiązania, ponieważ są powszechne, podnoszą domowy komfort, a także sprawiają, że czujemy się bezpieczniej. Bez względu na to, czy jesteśmy w domu, czy przebywamy poza nim, możemy wpłynąć na to, co zadzieje się w środku albo na zewnątrz. Jednym prostym kliknięciem spowodujemy np. otwarcie lameli żaluzji i wpuścimy światło podczas słonecznego dnia.

Steruj osłonami z pomocą asystenta głosowego

Możemy pójść o krok dalej i komunikować się z naszym sercem inteligentnego domu nie tylko za pomocą kliknięcia, ale za pośrednictwem wydawania poleceń głosowych. Zintegrowana technologia inteligentnego sterowania współpracuje z systemami Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple HomeKit. Wystarczy krótkie „Alexa, start my day” i asystent głosowy pomoże rozpocząć nasz dzień. Oznacza to, że po prostu podniesie rolety, a do naszego domu wpadną promienie wschodzącego słońca. W ten sposób inteligentne rozwiązania pozwalają na programowanie scenariuszy, wywoływanie określonych scen i zdarzeń w domu, w którym obecnie przebywamy albo podczas wyjazdu. Takie możliwości pozwalają na dopasowanie sterowania do potrzeb użytkowników. Właściciele zaś mogą cieszyć się wolnym czasem w domu, który myśli, czuje i słucha.

Smart Home by MS w atrakcyjnej cenie – warunki promocji

Spełniając oczekiwania naszych Klientów i podążając za inteligentnymi rozwiązaniami technologicznymi, wprowadzamy korzystną cenę na zakup centrali do sterowania osłonami.

W ramach promocji złożenie zamówienia na minimum 10 sztuk rolet dowolnego typu z silnikami MOBILUS Senso ERS albo 10 sztuk rolet lub żaluzji fasadowych dowolnego typu, wyposażonych w podtynkowe odbiorniki radiowe MOBILUS Cosmo C-MR / C-ZR, upoważnia do zakupu centrali domu inteligentnego MOBILUS Cosmo GTW w cenie 1 zł. Z kolei nabycie 10 sztuk rolet dowolnego typu z silnikami Somfy Oximo io lub Somfy RS100 albo 10 sztuk żaluzji fasadowych dowolnego typu z silnikami Somfy J4 io Protect umożliwia zakup centrali domu inteligentnego Tahoma Switch Pro w cenie 1 zł.

W zleceniach mogą znajdować się różne rodzaje produktów objętych promocją – ważne, by suma wszystkich napędów w zleceniu nie była niższa niż 10 sztuk, czyli np. 9 rolet + 1 żaluzja.

Promocja będzie realizowana do momentu wyczerpania się zapasów magazynowych na centrale Mobilus Costmo GTW oraz Tahoma Switch Pro, których posiadamy ograniczoną ilość.

Szczegółowe informacje dostępne są w salonach sprzedaży.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS