Smart Home by MS. Nowoczesne sterowanie

Rozumiemy zmieniający się świat oraz potrzeby naszych Klientów. Cenimy komfortowe i nowoczesne rozwiązania w inteligentnym domu, dlatego wprowadzamy promocję Smart Home by MS. Dzięki niej inteligentne sterowanie dostępne już od 369 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami rabatów.

Inteligentny dom za pomocą jednego kliknięcia

Na każdym kroku spotykamy się z nowoczesnymi technologiami i stają się one nieodzowną częścią naszego życia. Korzystamy z nowoczesnych telefonów, z ultraszybkiego Internetu, jeździmy samochodami naszpikowanymi elektroniką, a nasze domy wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania. Kiedyś na automatykę domową mogli pozwolić sobie tylko nieliczni. Teraz inteligentne sterowanie domowymi urządzeniami (np. roletami zewnętrznymi albo żaluzjami fasadowymi) jest w zasięgu ręki prawie każdego. Chętniej sięgamy po takie rozwiązania, ponieważ są powszechne, podnoszą domowy komfort, a także sprawiają, że czujemy się bezpieczniej. Bez względu na to, czy jesteśmy w domu, czy przebywamy poza nim, możemy wpłynąć na to, co zadzieje się w środku albo na zewnątrz. Jednym prostym kliknięciem spowodujemy np. otwarcie lameli żaluzji i wpuścimy światło podczas słonecznego dnia.

Steruj osłonami z pomocą asystenta głosowego

Możemy pójść o krok dalej i komunikować się z naszym sercem inteligentnego domu nie tylko za pomocą kliknięcia, ale za pośrednictwem wydawania poleceń głosowych. Zintegrowana technologia inteligentnego sterowania współpracuje z systemami Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple HomeKit. Wystarczy krótkie „Alexa, start my day” i asystent głosowy pomoże rozpocząć nasz dzień. Oznacza to, że po prostu podniesie rolety, a do naszego domu wpadną promienie wschodzącego słońca. W ten sposób inteligentne rozwiązania pozwalają na programowanie scenariuszy, wywoływanie określonych scen i zdarzeń w domu, w którym obecnie przebywamy albo podczas wyjazdu. Takie możliwości pozwalają na dopasowanie sterowania do potrzeb użytkowników. Właściciele zaś mogą cieszyć się wolnym czasem w domu, który myśli, czuje i słucha.

Smart Home by MS w atrakcyjnej cenie – warunki promocji

Spełniając oczekiwania naszych Klientów i podążając za inteligentnymi rozwiązaniami technologicznymi wprowadzamy korzystną cenę na zakup centrali do sterowania osłonami. Promocja Smart Home by MS pozwala nam na zakup centrali Mobilus Cosmo GTW w atrakcyjnej cenie. Przy złożeniu zamówienia na dziesięć rolet z z silnikami Mobilus Senso ERS za centralę zapłacimy 369 zł. Natomiast zamówienie piętnastu rolet/żaluzji fasadowych wyposażonych w odbiorniki radiowe Mobilus Cosmo C-MR/C-ZR umożliwia zakup centrali za 439 zł. Zapraszamy do skorzystania z oferty, a szczegóły dostępne w Salonach Sprzedaży.

Promocja na inteligentne sterowanie osłonami zewnętrznymi w MS więcej niż OKNA.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS