Podróż w czasie czyli wnętrza w stylu vintage

W świecie designu, największa popularnością cieszy się aktualnie nowoczesny minimalizm. W tych trendach odnajduje się także styl vintage, który poszerza grono swoich zwolenników. Wnętrza w tym stylu łączą w sobie urok dawnych lat z wygodą i funkcjonalnością dzisiejszego świata.

Meblarskie perełki

Renowacja mebli jest kluczowym elementem stylu vintage. Staromodne meble, które odziedziczyliśmy po przodkach lub znaleźliśmy na strychu, mogą zyskać nowe życie dzięki odświeżeniu. Na rynku jest obecnych wiele rozwiązań, które pozwolą na zaadaptowanie mebli do nowoczesnych pomieszczeń. Różnego rodzaju farby i okleiny dodają nowoczesnego sznytu starym komodom. Fikuśne i designerskie materiały, pozwalają na tchnięcie życia w stare krzesła lub fotele. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Duch przeszłości w nowoczesnym wnętrzu

Plakaty, obrazy, reklamy z dawnych lat – to elementy, które wspaniale oddają charakter wnętrza w stylu vintage. Znajdź oryginalne plakaty z okresu art déco, retro reklamy z lat 50., czy plakaty filmowe z epoki kinematografii. Dodaj do nich stare radio, gramofon, telewizor lub inne gadżety, które emanują historią i klimatem minionych dekad. To te szczegóły tworzą niepowtarzalny nastrój. Doskonałym dopełnieniem mogą być printy na poszewkach poduszek, zasłonach lub kocach, które dodadzą charakteru minionych epok.

Praktycznie, wygodnie i minimalistycznie

Wnętrza w stylu vintage to nie tylko meble i dekoracje – to także niesamowita atmosfera. Kolory takie jak beże, pastele, kolory ziemi, a także delikatne odcienie zieleni i morskiego błękitu tworzą harmonijną oraz spokojną aurę. Jeśli dodamy do tego ciepłe oświetlenie, z wiszącymi lampami w stylu retro, stworzymy przytulne wnętrze, do którego z chęcią będziemy wracać.

Okna z vintage look

Vintage jest z tych nostalgiczny i pełen kompromisów i takie również powinny być okna. Nowoczesna technologia stolarki okiennej połączona z vintage vibe, który zapewnią okleiny takie jak te proponowane przez MS więcej niż OKNA. Okna FORMA w okleinie: grey cedar, oregon pine, woodec turner oak toffee, dark oak, wine red, sepia brown matt lub okleina bronze z metalicznym, złotym połyskiem idealnie dopełnią wnętrza vintage.

Wnętrza w stylu vintage pozwalają na podróż w czasie, gdzie historia i współczesność przeplatają się. To styl, gdzie stare staje się nowym, a nowe staje się starym, tworząc unikalny klimat i charakter. Wykorzystanie nadgryzionych czasem mebli oraz plakatów i gadżetów rodem z przeszłości to recepta na wnętrza w stylu, który zachwyci każdego, kto wejdzie do Twojego domu.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS