Nowe okleiny do okien FORMA

Folie umożliwiające dopasowanie wyglądu okna do stylu wnętrza oraz budynku.

Okleiny do okien z systemu FORMA.

Jednym z aspektów wyróżniających produkty FORMA jest rozbudowana gama kolorystyczna, składająca się z 50 oklein. Wśród nich nie brakuje odcieni będących nowością w ofercie MS więcej niż OKNA. Do najciekawszych propozycji należą folie metaliczne, które idealnie komponują się z nowoczesną architekturą.

Nowe okleiny w MS więcej niż OKNA

Okna z linii FORMA występują w wielu opcjach kolorystycznych. Klienci mają do dyspozycji aż 50 oklein. Mają one za zadanie nie tylko zagwarantować profilom atrakcyjny wygląd, ale i zabezpieczyć je przed nadmiernym nagrzewaniem się, a co za tym idzie – pojawianiem się niepożądanych naprężeń konstrukcji. Na szczególną uwagę zasługują odcienie, których do tej pory nie było w ofercie MS więcej niż OKNA. Podzielone są one na 4 grupy kolorystyczne:

Okleiny metaliczne

Folie metaliczne świetnie współgrają z nowoczesnym budownictwem. Ich wyjątkowa struktura podkreśla minimalistyczny charakter architektury. White aluminium, Silver, Pyrite, Alux grey aluminium oraz Bronze – to odcienie, które dostępne są jedynie w oknach z linii FORMA.

Okleiny satynowe

Nowości kolorystyczne występują również w grupie oklein satynowych. Folie o tym wykończeniu pasują m.in. do stylu industrialnego. Bardzo dobrze odzwierciedlają one stonowany charakter wnętrza. Miłośnikom tego typu rozwiązań z pewnością przypadną do gustu następujące odcienie: Traffic black smooth, Anthracite grey matt, Umbra grey matt, Grey aluminium smooth, Moondance smooth, Grey smooth i White matt.

Okleiny o strukturze i kolorze naturalnego drewna

Aktualne trendy architektoniczne to nie tylko minimalizm, ale i bliższy kontakt z naturą. Ze względu na to w ofercie MS więcej niż OKNA nie brakuje oklein o strukturze oraz kolorze naturalnego drewna. Ciepłe odcienie sprawdzą się zarówno w miejscach urządzonych w stylu rustykalnym, jak i tam, gdzie drewnopodobne konstrukcje PVC mają być jedynie akcentem nawiązującym do tradycji. Do grupy tego typu wariantów kolorystycznych należą folie: Grey cedar, Irish oak, Rustic cherry, Cherry amaretto, Noce Sorrento balsamico oraz Macore. Wygląd tych oklein ma za zadanie jak najlepiej odzwierciedlać własności drewna. Przykładowo, folia Grey cedar imituje naturalne, niepomalowane drewno cedrowe, które w czasie eksploatacji nierównomiernie szarzeje.

Szarzenie naturalnego drewna cedrowego.
Drzwi wykonane z drewna cedrowego.

Okleiny kolorowe o strukturze naturalnego drewna

Wśród opcji dostępnych w oknach FORMA znajdują się również folie, które pozwalają uzyskać efekt połączenia współczesności i tradycyjności. Okleiny te występują w różnych kolorach, m.in. głębokiej zieleni czy bardzo ciemnego brązu, a ich struktura przypomina drewno. Odcienie, które są nowością w ofercie MS więcej niż OKNA, to: Concrete grey, Anthracite grey stylo, Chocolate brown, Monument green oraz i Graphite black stylo.

Okna FORMA – zgrzewanie

Standardowo wszystkie okleinowane okna FORMA zgrzewane są z wykorzystaniem technologii V-Perfect. Proces spajania jest bezwypływkowy, a w miejscu połączenia dwóch elementów zagniata się folię. Dzięki temu uzyskuje się gładkie wykończenie, które wygląda bardzo estetycznie.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS