MS Okna i Drzwi

Hala produkcyjna MS Okna i Drzwi.


Działalność eksportowa

Ponad 90% obrotów naszej firmy stanowi działalność eksportowa. Produkty trafiają przede wszystkim na rynek UK, Niemiec, Francji, jak również USA. Część wyrobów sprzedajemy także na rynku skandynawskim i w krajach Beneluxu.

Szeroki wybór rozwiązań

W naszej ofercie posiadamy niemal wszystkie rozwiązania okienne, jakie obecnie są dostępne na świecie. Zajmujemy się zarówno produkcją najpopularniejszych okien jednoramowych w systemach NIV 68, 80 i 92 oraz okien drewniano-aluminiowych, jak i bardziej skomplikowanych konstrukcji. W naszym asortymencie znajdują się tarasowe drzwi harmonijkowe FS oraz ciężkie drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST (także z okładzinami aluminiowymi). Specjalizujemy się w produkcji okien o konstrukcjach cieszących się dużą popularnością na rynku angielskim i amerykańskim.

Specjaliści i nowoczesny park maszynowy

Oferowane przez nas produkty wytwarzamy dzięki zaawansowanym technicznie centrom obróbczym, automatycznym liniom CNC, jak również zautomatyzowanym lakierniom. O możliwościach naszego rozwoju decyduje przede wszystkim wysokospecjalistyczna kadra pracownicza. Wzmacnia ją grupa doświadczonych inżynierów i technologów.

Otwartość na innowacje

Potrzeba ciągłego rozwoju stanowi jedną z cech charakterystycznych naszej działalności. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nastawieni na tworzenie innowacyjnych produktów. Chętnie podejmujemy się realizacji potrzeb naszych klientów – zarówno w zakresie prostych oraz skomplikowanych okien drewnianych, jak i konstrukcji tworzonych z wykorzystaniem technologii kompozytowych.  

Własne źródło drewna

Posiadamy własny tartak, zlokalizowany w sercu Borów Tucholskich. Pozyskujemy z niego najlepszy surowiec do produkcji okien drewnianych. W Zakładzie Produkcyjnym w Osiecznej zatrudnionych jest 45 pracowników. Specjalizują się oni w produkcji klejonki z drewna sosnowego do stolarki okiennej i drzwiowej. Dzięki Certyfikatowi FSC® (FSC® C003628) mamy prawo podkreślać, że nasze produkty wykonujemy z drewna pochodzącego z certyfikowanych lasów. FSC to międzynarodowa organizacja, którą tworzy i wspiera wielu interesariuszy. Działa ona w oparciu o 10 zasad dobrej gospodarki leśnej, zgodnie z którymi wyznacza standardy dla odpowiedzialnego zarządzania lasami.
Pytaj o certyfikowane produkty FSC®.

Klejonka wysokiej jakości

Dzięki temu, że samodzielnie produkujemy drewno, mamy pewność, że nasze produkty są tworzone z surowca najwyższej jakości. Drewno sosnowe jest przecierane w tartaku i suszone w suszarniach. Następnie, na automatycznych liniach, skleja się je w wysokiej jakości klejonkę. Taki wyrób stanowi podstawowy materiał do produkcji okien i drzwi dostępnych w naszej ofercie.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS