Motoryka Siegenia

Motoryka Siegenia - możliwość obsługi przy użyciu dedykowanej aplikacji.

Otwieranie i zamykanie aktywnych skrzydeł drzwi podnoszono-przesuwnych wcale nie musi wiązać się z dużym wysiłkiem. Tego typu konstrukcje można bowiem wyposażyć nie tylko w funkcjonalne okucia, ale i w napęd. W produktach Patio HST 82 i Patio HST 76 opcjonalne wyposażenie stanowi motoryka Siegenia.

Napęd MHS400 smart – charakterystyka

Wśród opcji systemów dedykowanych do produktów Patio HST znajduje się MHS400 smart. To napęd przeznaczony do otwierania, zamykania oraz ryglowania aktywnych skrzydeł drzwi podnoszono-przesuwnych. Do jego obsługi służy mechatroniczna klamka umiejscowiona na skrzydle. Oprócz tego, do sterowania można wykorzystać specjalny pilot lub aplikację producenta. Warto wspomnieć również o funkcji mikrowentylacji oraz kwestii bezpieczeństwa – system wyłącza się, jeśli podczas przesuwania skrzydła aktywnego pojawi się nadmierny opór.

Klamka MHS400 smart.
Klamka do obsługi MHS400 smart.

Napęd DRIVE axxent HSA smart – działanie

W przypadku napędu DRIVE axxent HSA smart silnik odpowiadający za ponoszenie i opuszczanie skrzydła aktywnego jest zintegrowany z zasuwnicą. W tym rozwiązaniu do obsługi skrzydła służy płaski panel sterowania. Funkcje bezpieczeństwa oraz mikrowentylacji działają tak, jak ma to miejsce w napędzie MHS400 smart. Klient może zdecydować się także na sterowanie silnikiem przy użyciu pilota lub aplikacji mobilnej.

Przycisk DRIVE axxent HSA smart.
Przycisk do obsługi DRIVE axxent HSA smart.

Motoryka Siegenia w MS więcej niż OKNA

Wyposażenie drzwi podnoszono-przesuwnych w napęd to opcja, które znacząco zwiększa komfort użytkowania przeszklonych konstrukcji o imponujących rozmiarach. Rozwiązania firmy Siegenia można zastosować zarówno w Patio HST wykonywanych z PVC, jak i w produktach aluminiowych. Funkcjonowanie napędu umieszczonego w Patio HST 77 przedstawia poniższy film:

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS