Motoryka Siegenia

Napędy przeznaczone do drzwi podnoszono-przesuwnych.

Motoryka Siegenia - możliwość obsługi przy użyciu dedykowanej aplikacji.

Otwieranie i zamykanie aktywnych skrzydeł drzwi podnoszono-przesuwnych wcale nie musi wiązać się z dużym wysiłkiem. Tego typu konstrukcje można bowiem wyposażyć nie tylko w funkcjonalne okucia, ale i w napęd. W produktach Patio HST 82 i Patio HST 76 opcjonalne wyposażenie stanowi motoryka Siegenia.

Napęd MHS400 smart – charakterystyka

Wśród opcji systemów dedykowanych do produktów Patio HST znajduje się MHS400 smart. To napęd przeznaczony do otwierania, zamykania oraz ryglowania aktywnych skrzydeł drzwi podnoszono-przesuwnych. Do jego obsługi służy mechatroniczna klamka umiejscowiona na skrzydle. Oprócz tego, do sterowania można wykorzystać specjalny pilot lub aplikację producenta. Warto wspomnieć również o funkcji mikrowentylacji oraz kwestii bezpieczeństwa – system wyłącza się, jeśli podczas przesuwania skrzydła aktywnego pojawi się nadmierny opór.

Klamka do obsługi MHS400 smart.

Napęd DRIVE axxent HSA smart – działanie

W przypadku napędu DRIVE axxent HSA smart silnik odpowiadający za ponoszenie i opuszczanie skrzydła aktywnego jest zintegrowany z zasuwnicą. W tym rozwiązaniu do obsługi skrzydła służy płaski panel sterowania. Funkcje bezpieczeństwa oraz mikrowentylacji działają tak, jak ma to miejsce w napędzie MHS400 smart. Klient może zdecydować się także na sterowanie silnikiem przy użyciu pilota lub aplikacji mobilnej.

Przycisk do obsługi DRIVE axxent HSA smart.

Motoryka Siegenia w MS więcej niż OKNA

Wyposażenie drzwi podnoszono-przesuwnych w napęd to opcja, które znacząco zwiększa komfort użytkowania przeszklonych konstrukcji o imponujących rozmiarach. Rozwiązania firmy Siegenia można zastosować zarówno w Patio HST wykonywanych z PVC, jak i w produktach aluminiowych. Funkcjonowanie napędu umieszczonego w Patio HST 77 przedstawia poniższy film:

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS