Modne wnętrze – postaw na Peach Fuzz – kolor roku 2024

Jak co roku Pantone ogłasza kolor wiodący. Jest to inspiracja dla twórców z różnych dziedzin – począwszy od kreatorów mody prosto z wybiegów, po grafików i projektantów wnętrz. Dlatego jeśli chcesz być na topie, uwzględnij „kolor roku” w swoim outficie oraz wystroju wnętrza swojego domu.
  1. Peach Fuzz – o kolorze
  2. Z czym łączyć?
  3. Jak wkomponować?

Peach Fuzz – o kolorze

to niezwykle subtelny i elegancki odcień brzoskwini. Finezyjny, delikatny, wysublimowany, dający poczcie lekkości. „Brzoskwiniowy Puch” w odróżnianiu do tradycyjnego koloru brzoskwini, jest nienachalny i wbrew pozorom bardzo powściągliwy, wręcz eteryczny. To kolor, który jak pisze Pantone, ma wzbogacać nie tylko ciało, ale także umysł i serce. Peach Fuzz jest zatem dość neutralny, uniwersalny i łatwo zaadaptować go do wnętrz w różnych stylach.

Z czym łączyć?

Peach Fuzz, to kolor nieba podczas zachodu słońca na plaży, zatem idealnie będzie łączył się z kolorami w odcieniach granatu (kolor wieczornego morza), piasku, brudnych błękitów i szarości oraz wszystkich kolorów tzw gołębich. Peach Fuzz to kolor płatków herbacianych róż, który również pięknie będzie współgrał ciemną zielenią i brązem.

Jak wkomponować?

ponieważ kolor roku 2024 jest bardzo delikatny najlepiej komponować go w postaci subtelnych dodatków. Idealnie sprawdzą się tu zwiewne zasłony, które będą kołysać się na delikatnym wiosennym powiewie wiatru. Wszelkie wazony, świece, elementy dekoracyjne stołu, a nawet plakaty będą modnym uzupełnieniem wnętrza.

Jeśli zdecydujemy się na uwzględnienie tego koloru we wnętrzu naszego domu, miejmy na uwadze to by reszta kolorów była również nienachalna i naturalna. Np. zasłonki w kolorze Peach Fuzz będą doskonale wyglądały zawieszone przy oknach Wood Look od MS więcej niż OKNA w okleinie Shefielf Oak Light lub oknach FORMA w okleinie Grey Cedar od wspomnianego producenta.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS