Międzynarodowe targi InterDOM 2023 w Łodzi

Jedno z największych wydarzeń branży budowlanej w Polsce!

W dniach 3-5 marca 2023 roku uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Aranżacji InterDOM, które odbyły się w Łodzi. Zaprezentowaliśmy nasze nowości oraz odpowiedzieliśmy na liczne pytania dotyczące oferowanych produktów. Nie zapomnieliśmy także o przygotowaniu pysznej kawy!

Pierwszy weekend marca spędziliśmy na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Aranżacji InterDOM, gdzie, wspólnie z naszym partnerem handlowym Okna MS Łódź, przedstawialiśmy nowinki z oferty MS więcej niż OKNA. W wydarzeniu uczestniczyli nie tylko producenci stolarki otworowej, ale i specjaliści z zakresu fotowoltaiki, farb czy wiat garażowych. Podczas targów można było zatem poznać tajniki ze wszystkich dziedzin bezpośrednio związanych z budownictwem mieszkaniowym.

Na naszym stoisku nie mogło zabraknąć Patio HST 77 MONO, czyli aluminiowych drzwi podnoszono-przesuwnych ze szkleniem stałym w ramie. Zaprezentowaliśmy także okna FORMA, konstruowane z profili firmy Deceuninck. Nasi goście mieli również okazję zapoznać się z Patio HST 82 oraz żaluzjami fasadowymi BOX.

Z naszą ofertą można było zapoznać się przy aromacie świeżo parzonej kawy.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS