Konsola statyczna

Konsola statyczna.

Sztywność elementów konstrukcyjnych to jeden z najważniejszych parametrów określających właściwości okien oraz osłon zewnętrznych. Ma on szczególne znaczenie w przypadku produktów o stosunkowo dużych rozmiarach. Do poprawy statyki rolety kompaktowej służy konsola statyczna. Dzięki niej osłona może być prawidłowo zamocowana na oknie.

Jaką funkcję pełni konsola statyczna?

Montowanie rolety kompaktowej na oknach o dużych gabarytach wymaga stosowania specjalnych rozwiązań, które zapewniają konstrukcji właściwą sztywność. Odpowiednie parametry można uzyskać dzięki konsoli statycznej. Element ten umożliwia prawidłowe przymocowanie skrzynki do okna, jak również nadproża. Ze względu na to zapewnia bezpieczeństwo użytkowania produktu. Konsola statyczna nie tylko gwarantuje właściwą pracę pancerza rolety, ale i skrzydeł okiennych.

Konsola statyczna w skrzynce rolety.

Konsola wzmacniająca w MS więcej niż OKNA

Parametry materiałów stosowanych w procesie produkcyjnym w MS więcej niż OKNA pozwalają na minimalizowanie liczby dodatkowych wzmocnień oraz elementów konstrukcyjnych. Nie zawsze jednak taka opcja jest możliwa. W przypadku okien o dużych rozmiarach trzeba zadbać o właściwą sztywność ramy. Konsola wzmacniająca stabilizuje skrzynkę rolety na oknie, a jednocześnie zapobiega niepożądanym ugięciom ramy.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS