Koniec kompromisów – postaw na okna dwukolorowe

Wybór stolarki okiennej nie należy do najłatwiejszych. Często szukamy kompromisu pomiędzy tym jak chcemy aby prezentowały się na zewnątrz, a tym aby były dopełnieniem stylu jaki mamy we wnętrzu domu.

Odpowiedzią na te dylematy są okna w opcji, gdzie na zewnętrznej ich stronie jest inny kolor niż po wewnętrznej. Takie rozwiązanie jest niezwykle efektowne, wszechstronne i modne!

Koniec kompromisów

Dzięki zastosowaniu różnych kolorów oklein po obu stronach okna, mamy możliwość dopasować je zarówno do elewacji i otoczenia budynku oraz do stylu wnętrza jaki panuje w naszym domu. Tym samym możemy zastosować na zewnątrz kolor przypominający ślusarkę aluminiową, który nada surowości i elegancji bryle budynku. Natomiast wewnątrz możemy zastosować okleinę drewnopodobną która sprawi, że wnętrze będzie ciepłe i przytulne w odbiorze.

na zdjęciach realizacja z oknami dwukolorowymi z antracytową okleiną zewnętrzną

Możliwości

Dawniej, królowały okna dwustronnie białe. Z czasem pojawiły się okna z okleiną drewnopodobną, następnie rynek szturmem wzięły okleiny imitujące aluminium. Dostępność do tak mnogiej oferty kolorystycznej i stylistycznej sprawiała jednak wiele dylematów, na które teraz nie trzeba się godzić. Strona zewnętrza jak i wewnętrzna okna może być wykonana w dowolnej okleinie wybranej spośród dostępnych u producenta.

na zdjęciach realizacja z oknami dwukolorowymi z drewnopodobną okleiną wewnętrzną

Okna dwukolorowe to nowy rodzaj możliwości jakie stwarza aktualny rynek stolarki otworowej. Takie i inne rozwiązania kolorystyczne można zrealizować w MS więcej niż OKNA. Warto pamiętać o możliwości uzyskania dofinansowania do montażu jak i wymiany stolarki otworowej w ramach rządowych programów. Więcej informacji udzielą doradcy handlowi wspomnianego producenta.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS