Inteligentny dom

Inteligentny dom.

W nowoczesnych domach nie brakuje inteligentnych urządzeń, które dostosowują się do trybu życia ich użytkowników. Opcja wygodnego sterowania dotyczy również rolet i żaluzji dostępnych w MS więcej niż OKNA. Dzięki licznym akcesoriom można dopasowywać funkcjonowanie napędów oraz innych elementów automatyki do własnych potrzeb i tym samym stworzyć inteligentny dom.

Inteligentny dom z MS więcej niż OKNA

Zarządzanie roletami czy żaluzjami z dowolnego miejsca na świecie za pomocą urządzeń mobilnych to bez wątpienia bardzo komfortowe rozwiązanie. Produktami dostępnymi w ofercie MS więcej niż OKNA można sterować przy użyciu smartfona, tabletu, a także laptopa. Rozbudowana gama akcesoriów oraz dedykowanych central pozwala na harmonijną integrację i dostosowanie funkcjonowania osłon do oczekiwań domowników.

Sterowanie dopasowane do potrzeb użytkowników

Inteligentne rozwiązania pozwalają na zarządzanie zarówno pojedynczymi urządzeniami, jak i ich grupami. Sterowanie odbywa się według przypisanych typów (rolety, żaluzje fasadowe, bramy itp.), pomieszczeń albo kondygnacji. Użytkownicy mają możliwość programowania scenariuszów i scen, a także wywoływania określonych zdarzeń – również wtedy, gdy nie ma ich w domu. Systemy automatyki czasowej i pogodowej zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort w czasie upalnego dnia czy burzy bez ingerencji domowników. Sterowanie osłonami zewnętrznymi w inteligentnym domu jest zatem w pełni dopasowane do potrzeb ich użytkowników.

Możliwość wydawania poleceń głosowych

Rolety i żaluzje MS mogą być zintegrowane z następującymi systemami: Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple HomeKit. Dzięki temu sterowanie automatyką domową może odbywać się za pomocą poleceń głosowych. Powoduje to wzrost komfortu wynikającego z użytkowania osłon zewnętrznych.

Inteligentny dom – szybki proces instalacji

Zarządzanie domem inteligentnym odbywa się drogą radiową. Ze względu na to nie wymaga ono prowadzenia skomplikowanego okablowania. Proces instalacji jest prosty i możliwy do zrealizowania z większością napędów elektrycznych starszej generacji.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS