Dąb bielony – alternatywa dla ciemnej stolarki okiennej

Lubisz jasne wnętrza w kolorach natury? Podobają ci się się bielone meble, podłogi i jasne dodatki w odcieniach beżu i szarości? Stawiasz na prostoty design ale i użyteczność? Chciałbyś mieć okna w kolorze dąb bielony? Sprawdź jak urządzić dom, aby nie przytłaczał swoimi barwami, a był komfortowy, elegancki i współgrał z tobą i otoczeniem.

Spis treści:

Bliżej natury

Jednym z ostatnich trendów lifestylowych jest bliskość z naturą. Coraz częściej sięgamy po naturalne tkaniny, otaczamy się neutralnymi barwami. Z poszanowania do matki natury, podczas dokonywania wyborów kierujemy się jej dobrem. Stawiamy na życie w harmonii. Idzie za tym nie tylko zmiana upodobań ale całego stylu życia. Począwszy od modelu żywienia przez aktywność fizyczną, po wybieranie rozwiązań w budownictwie, które zapewnią nam z nią bliskość.

Okna w kolorze Sheffield Oak Light

Wnętrze domu jest odzwierciedleniem stylu życia i zachowań jego domowników. Dlatego szukając harmonii z naturą warto sięgnąć po rozwiązania z materiałów takich jak kamień czy drewno. Idealne do takich wnętrz będą zatem okna drewniane, które dzięki zaawansowanej technologii, wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi. Można je pomalować na dowolny kolor, tak aby idealnie trafiły w nasze upodobania. Ponad to są niezwykle trwałe i zachowują swoje właściwości przez cały okres ich użytkowania.

Alternatywą dla okien drewnianych ale równie skuteczną i solidną, są okna wykonane z PVC. Obecna oferta oklein drewnopodobnych sprawia, że mogą do złudzenia przypominać te wykonane z naturalnych surowców. Jakość ich wykonania sprawa, że są niebywale odporne na warunki zewnętrzne. Ich parametry termiczne sprawiają, że to nagradzane konstrukcje ze względu na swoją energooszczędność. Świetnym rozwiązaniem są wszelkie propozycje imitujące drewno. Idealny może okazać się wybór okien Wood Look, które do złudzenia je przypominają. Zarówno kolorystyką jak i strukturą. Wybór oklein drewnopodobnych takich jak Sheffield Oak Light, Dąb Naturalny lub Bergkiefer z pewnością sprawi, że nasze wnętrze nabierze naturalnego looku.

Jak ozdobić jasne okna

Zdecydowanie najlepszym kierunkiem będzie dobór naturalnych dodatków. Lniane zasłony w kolorach beżu, kremu i złamanej bieli, lub nieco cięższe bawełniane i w ciemniejszych barwach, dopełnią naszą ideę harmonii. Jedno jest pewne, nie możemy zakryć widoku, dlatego pozwólmy zasłonom pełnić funkcję ozdobną.

Co na parapet? Kamienna bryła lub gustowny kwiat w glinianej donicy będą dobrze komponować się z okleiną i zasłonami. Zieleń zawsze podobija naturalne barwy i kojąco wpływa na nastrój pomieszczenia.

Wszelkiego rodzaju ramki, świecie i wazony są jak najbardziej dopuszczalne, ale dobrze byłoby wybrać takie, które zrobione są z naturalnych surowców jak drewno lub kamień lub po prostu w ich barwach.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS