Bal z okazji naszego
30-lecia

Więcej nas dzięki Wam!

2023 rok to wyjątkowy czas dla naszej organizacji. Obchodzimy właśnie 30-lecie istnienia firmy! Z tej okazji zorganizowaliśmy bal, podczas którego mogliśmy podziękować naszym Partnerom Handlowym za ich wsparcie, a także świętować wspólne osiągnięcia. Mamy nadzieję, że nadchodzące 30 lat będzie obfitować w jeszcze więcej sukcesów i radosnych chwil.

Ostatnie 30 lat poświęciliśmy na dynamiczny rozwój naszej firmy, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i umacnianie pozycji na rynku. Ciężka praca i zaangażowanie sprawiły, że staliśmy się liderem w branży stolarki otworowej. Nie byłoby to jednak możliwe bez determinacji i przedsiębiorczości naszych Partnerów, którzy napędzają nas do nieustannego podejmowania nowych wyzwań. Wspólna ciężka praca pozwala nam osiągać więcej niż kiedykolwiek wcześniej. W tym wyjątkowym dla nas okresie z radością patrzymy w przyszłość i jesteśmy przekonani, że kolejne lata będą pełne jeszcze większych osiągnięć i wspaniałych chwil.

Aby uczcić ten cudowny jubileusz, zorganizowaliśmy bal, podczas którego mieliśmy okazję spotkać się z firmami współpracującymi i wręczyć im nagrody. Przyznaliśmy: 9 statuetek „Złote Okno”, 4 statuetki „Platynowe Okno” i 1 statuetkę „Diamentowo Okno”. Atrakcją, która wywołała dużo śmiechu, była galeria karykatur przedstawiających naszych Partnerów. Wydarzenie poprowadził Piotr Bałtroczyk. Poniżej prezentujemy zdjęcia z tego wyjątkowego dla nas dnia.


Jubileuszowa impreza nie mogłaby się odbyć bez wspominania minionych 30 lat. Przygotowaliśmy film dotyczący naszej firmy, w którym cofnęliśmy się do początków działalności. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS