UWOLNIJ SIĘ wiosną

Szczegóły oferty promocyjnej UWOLNIJ SIĘ.

27% zniżki na Patio HST

W ramach wiosennej promocji UWOLNIJ SIĘ drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST 76 objęte są rabatem w wysokości 27%. Niższe ceny (o 20%) obowiązują także przy zakupie Patio HST 82. Wielkogabarytowe rozwiązania tarasowe pozwalają na bliższy kontakt ze światem zewnętrznym.

10% rabatu na najnowsze okna PVC

Rabatem w wysokości 10% objęte są najnowsze rozwiązania z systemu 76 mm. Zniżka przysługuje przy zakupie okien FORMA oraz okien FORMA Viso, w przypadku których skrzydło i rama są zlicowane od strony zewnętrznej. Warunkiem skorzystania z promocji jest przedpłata 100%.

8% zniżki na rolety HYBRYDOWE

Zniżka 8% (przy przedpłacie 100%) obowiązuje także przy zakupie rolet HYBRYDOWYCH. Rabat przysługuje również klientom, którzy zdecydują się na wybór rolet kompaktowych oraz zewnętrznych.

Tańsza ochrona przed komarami

Wiosna to odpowiedni czas na zakup moskitier, które chronią wnętrze m.in. przed insektami. W ramach akcji UWOLNIJ SIĘ wszystkie rodzaje moskitier można kupić z rabatem w wysokości 8% (przy przedpłacie 100%).

1 zł za trzecią szybę

Podczas trwania promocji UWOLNIJ SIĘ dopłata za trzecią szybę do okien ALU LOOK, Wood Look oraz FORMA Viso wynosi jedynie 1 zł. Atrakcyjne rabaty obejmują również wybór ciepłych ramek Chromatech.

Wentylacja z rabatem 25%

W przypadku zakupu nawiewnika higrosterowanego Aereco EMM707 klientom przysługuje zniżka w wysokości 25%. Nawietrzak dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Promocyjna cena żaluzji fasadowych

W przypadku zakupu żaluzji mSun z lamelami typu Z-90 można skorzystać z rabatu w wysokości 10%. Dotyczy on żaluzji, do których zamówione zostaną napędy Somfy J4 RTS i Somfy J4 io Protect oraz elementy sterowania Somfy lub odbiorniki radiowe C-ZR i elementy sterowania Mobilus.

Tańsze sterowanie roletami

Akcja promocyjna UWOLNIJ SIĘ to dobry moment na stworzenie inteligentnego domu. W tym celu warto skorzystać z atrakcyjnych cen dedykowanych central, umożliwiających sterowanie roletami przy użyciu telefonu. Rabaty obowiązują także w przypadku szerokiej gamy pilotów. Co więcej, w czasie obowiązywania promocji, opłata za odbiornik radiowy do silników roletowych Nice lub Simu Job Somfy wynosi zaledwie 1 zł.

Centrala domu inteligentnego Mobilus Cosmo GTW.

Smart Home za 369 zł

W trakcie promocji UWOLNIJ SIĘ istnieje możliwość stworzenia inteligentnego domu już za 369 zł. Tyle wynosi koszt zakupu centrali Mobilus Cosmo GTW przy zamówieniu dziesięciu rolet z silnikami Mobilus Senso ERS. Z kolei w przypadku zakupu piętnastu rolet/żaluzji fasadowych wyposażonych w odbiorniki radiowe Mobilus Cosmo C-MR/C-ZR koszt centrali wynosi 439 zł.

Napędy do rolet w niższej cenie

Atrakcyjne zniżki przysługują również w przypadku zakupu napędów do rolet marki Somfy. Promocyjna cena napędu Somfy RS100 io wynosi 1009 zł. Do oferty zostaje wprowadzony także napęd Somfy RS100 ioWT. Koszt jego zakupu to 1046 zł.

20% zniżki na Patio HST 77

Zniżka przysługuje również klientom, którzy zdecydują się na zakup konstrukcji wykonanych z aluminium. Wielkogabarytowe drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST 77, w ramach promocji UWOLNIJ SIĘ, można kupić z rabatem wynoszącym 20%. Rozwiązanie jednoskrzydłowe (ze szkleniem stałym w ramie), czyli Patio HST 77 MONO, jest o 9% tańsze w stosunku do wariantu dwuskrzydłowego.

Drzwi panelowe 20% tańsze

Rabat w wysokości 20% obowiązuje w przypadku zakupu panelowych drzwi aluminiowych Premium 86. Dostępne panele występują w dwóch seriach – AD i AP.

5% zniżki na stolarkę aluminiową

W ramach akcji promocyjnej UWOLNIJ SIĘ rabatem objęta jest ślusarka aluminiowa. Drzwi, okna Premium 86 oraz Patio PSK 86 można nabyć w cenie obniżonej o 5%. Zniżka dotyczy również fasad.

Wszystkie promocje obowiązują na terenie Polski. Szczegółowe informacje na temat akcji UWOLNIJ SIĘ dostępne są w Salonach Sprzedaży.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS