UWOLNIJ SIĘ latem

Szczegóły oferty promocyjnej UWOLNIJ SIĘ.

20% rabatu na Patio HST

W trakcie trwania letniej promocji UWOLNIJ SIĘ drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST 76 można kupić taniej aż o 20%. Rabat w tej samej wysokości obowiązuje również przy zakupie Patio HST 82. Tego typu konstrukcje o dużych wymiarach gwarantują bliższy kontakt ze światem zewnętrznym.

Patio HST 77 20% taniej

Podczas letniej promocji warto przyjrzeć się stolarce aluminiowej. Konstrukcje podnoszono-przesuwne Patio HST 77 można nabyć z rabatem w wysokości 20%. Rozwiązanie jednoskrzydłowe (ze szkleniem stałym w ramie), czyli Patio HST 77 MONO, kosztuje 9% mniej w porównaniu z opcją dwuskrzydłową.

Do 15% zniżki na stolarkę aluminiową

W ramach akcji promocyjnej UWOLNIJ SIĘ rabatem objęta jest ślusarka aluminiowa. Drzwi Premium 86, okna Premium 86, okna Premium 86 US oraz Patio PSK 86 można nabyć w cenie obniżonej o 10%. Zniżka dotyczy również fasad. 12% zniżki przysługuje przy zakupie okien Premium 86 z ukrytymi okuciami. Witryny Premium 86 kosztują natomiast 15% mniej.

20% rabatu na drzwi panelowe

Koszty niższe o 20% przysługuje klientom, którzy zdecydują się na zakup panelowych drzwi aluminiowych Premium 86. Oferowane panele występują w dwóch seriach – AD i AP.

Rolety HYBRYDOWE tańsze o 4%

W letnich miesiącach ważna jest odpowiednia ochrona przeciwsłoneczna. Dlatego podczas letniej promocji obowiązuje zniżka 4% na zakup rolet HYBRYDOWYCH. Rabat obowiązuje również w przypadku wyboru rolet zewnętrznych i kompaktowych.

Zabezpieczenie przed insektami

Latem warto pomyśleć o zamontowaniu moskitier, które zabezpieczą pomieszczenie przed owadami. Każde z rozwiązań dostępnych w asortymencie MS więcej niż OKNA można nabyć z rabatem wynoszącym 4% (przy przedpłacie 100%).

Wkład trzyszybowy za 1 zł

Niski współczynnik przenikania ciepła świadczy o bardzo dobrej termoizolacyjności stolarki. Takim parametrem charakteryzują się wkłady trzyszybowe. W ramach akcji UWOLNIJ SIĘ dopłata za trzecią szybę do okien ALU LOOK, Wood Look oraz FORMA Viso wynosi tylko 1 zł. Na korzystne zniżki mogą także liczyć klienci, którzy wybiorą ciepłe ramki międzyszybowe Chromatech.

Świeże powietrze z rabatem 25%

Nawiewnik higrosterowany Aereco EMM707, podczas promocji UWOLNIJ SIĘ, kosztuje o 25% mniej. Akcesorium występuje w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można dopasować je do wyglądu stolarki.

Niższy koszt żaluzji fasadowych

Wybór żaluzji mSun z lamelami typu Z-90 umożliwia skorzystanie z promocji w wysokości 10%. Obejmuje ona osłony, do których zamówione zostaną napędy Somfy J4 RTS i Somfy J4 io Protect oraz elementy sterowania Somfy lub odbiorniki radiowe C-ZR i elementy sterowania Mobilus.

Sterowanie roletami za 1 zł

Letnia promocja UWOLNIJ SIĘ to odpowiedni czas na stworzenie inteligentnego domu. W trakcie trwania promocji koszt odbiornika Mobilus C-MR do silników roletowych Nice lub Simu Job Somfy wynosi jedynie 1 zł.

Centrala domu inteligentnego Mobilus Cosmo GTW.

Smart Home od 369 zł

Podczas letniej akcji promocyjnej UWOLNIJ SIĘ inteligentny dom może kosztować tylko 369 zł. Taka jest cena centrali Mobilus Cosmo GTW w przypadku zakupu dziesięciu rolet z napędami Mobilus Senso ERS. Przy kupnie piętnastu rolet/żaluzji fasadowych z odbiornikami radiowymi Mobilus Cosmo C-MR/C-ZR koszt centrali wynosi 439 zł.

Przedstawione zniżki obowiązują na terenie Polski. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji UWOLNIJ SIĘ dostępne są w Salonach Sprzedaży.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS