UWOLNIJ SIĘ jesienią

Szczegóły oferty promocyjnej UWOLNIJ SIĘ.

20% zniżki na Patio HST

W ramach jesiennej akcji promocyjnej UWOLNIJ SIĘ konstrukcje podnoszono-przesuwne Patio HST 82 dostępne są w cenie niższej o 20%. Wielkogabarytowe drzwi otwierają salon na ogród i pozwalają na przedostawanie się do wnętrza dużej ilości naturalnego światła.

Aluminiowe Patio HST 77 tańsze o 20%

Jesienna oferta promocyjna zachęca do zapoznania się z możliwościami ślusarki aluminiowej. Drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST 77 kosztują teraz aż 20% mniej. Cena Patio HST 77 MONO – opcji jednoskrzydłowej, ze szkleniem stałym w ramie – wynosi 9% mniej niż wariant z dwoma skrzydłami.

Nawet 15% rabatu na konstrukcje aluminiowe

Podczas trwania promocji UWOLNIJ SIĘ obowiązują atrakcyjne zniżki na ślusarkę aluminiową. Przy zakupie drzwi Premium 86, okien Premium 86, okien Premium 86 US i Patio PSK 86 obowiązuje rabat w wysokości 10%. Niższe ceny dotyczą również fasad. 12% zniżki otrzymać można przy zakupie okien Premium 86 z ukrytymi okuciami. W przypadku wyboru witryn Premium 86 uzyskuje się natomiast 15% rabatu.

Aluminiowe drzwi panelowe 20% tańsze

Obniżka cen o 20% przysługuje osobom, które podczas trwania promocji podejmą decyzję o zakupie aluminiowych drzwi panelowych Premium 86. Dostępne panele występują w dwóch seriach – AD i AP.

15% zniżki na żaluzje fasadowe

Jesienną promocją objęte są również żaluzje fasadowe mSun. Przy zakupie wariantu z lamelami C-80 przysługuje rabat w wysokości 12%. Osoby, które wybiorą opcję z lamelami Z-90, uzyskają jeszcze wyższą zniżkę – 15%.

6% rabatu na rolety HYBRYDOWE

Podczas jesiennej promocji nie zapomnieliśmy o osłonach zewnętrznych. W przypadku zakupu rolet HYBRYDOWYCH obowiązuje zniżka w wysokości 6%. Rabat przysługuje także klientom, którzy wybiorą rolety zewnętrzne lub kompaktowe.

Ochrona przed owadami

W ramach trwającej akcji promocyjnej moskitiery, które przede wszystkim zabezpieczają pomieszczenie przed owadami, kosztują 6% mniej. Obniżka cen dotyczy wszystkich wariantów z oferty MS więcej niż OKNA.

1 zł za wkład trzyszybowy

Niski współczynnik przenikania ciepła to dowód wysokiej termoizolacyjności konstrukcji. Takimi właściwościami cechują się szyby dwukomorowe. Podczas trwania promocji UWOLNIJ SIĘ wysokość dopłaty za trzecią szybę do okien ALU LOOK i Wood Look wynosi jedynie 1 zł. Atrakcyjne rabaty przysługują także klientom, którzy zdecydują się na ciepłe ramki międzyszybowe Chromatech.

Skuteczna wentylacja taniej o 25%

Nawiewnik higrosterowany Aereco EMM707, w trakcie trwania akcji promocyjnej, objęty jest rabatem w wysokości 25%. Nawietrzak występuje w kilku opcjach kolorystycznych. Dzięki temu można z łatwością dopasować go do wyglądu stolarki.

10% rabatu na żaluzje fasadowe

Wybór żaluzji mSun z lamelami typu Z-90 umożliwia skorzystanie z promocji w wysokości 10%. Dotyczy ona osłony, do których zamówione zostaną napędy Somfy J4 RTS i Somfy J4 io Protect oraz elementy sterowania Somfy albo odbiorniki radiowe C-ZR i elementy sterowania Mobilus.

1 zł za sterowanie roletami

Jesienna akcja UWOLNIJ SIĘ to świetna okazja na stworzenie inteligentnego domu. W ramach promocji cena odbiornika Mobilus C-MR do silników roletowych Nice lub Simu Job Somfy wynosi zaledwie 1 zł.

Centrala domu inteligentnego Mobilus Cosmo GTW.

Smart Home od 369 zł

Koszt inteligentnego domu może wynosić jedynie 369 zł. Taka cena centrali Mobilus Cosmo GTW obowiązuje przy zakupie dziesięciu rolet z napędami Mobilus Senso ERS. W przypadku zakupu piętnastu rolet/żaluzji fasadowych z odbiornikami radiowymi Mobilus Cosmo C-MR/C-ZR koszt centrali wynosi 439 zł.

Wszystkie rabaty obowiązują na terenie Polski. W celu poznania szczegółów dotyczących promocji UWOLNIJ SIĘ zachęcamy do kontaktu z Salonami Sprzedaży.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS