Szkło bez kantów

Nasz park maszynowy wzbogacił się o kolejne innowacyjne urządzenie. To maszyna FOREL do obróbki szkła.

Miło nam poinformować, że park maszynowy Zakładu Produkcji Szyb Zespolonych MS więcej niż OKNA wzbogacił się o kolejne innowacyjne urządzenie. Uruchomiona jesienią maszyna włoskiej firmy FOREL umożliwia jeszcze lepszą obróbkę szyb, a tym samym zwiększa ich wytrzymałość i zapewnia większe bezpieczeństwo zarówno przy produkcji, montażu i podczas użytkowania okien.

Nowa maszyna pozwala na szlifowanie i jednoczesne zatępianie formatek szklanych przed zespoleniem ich we wkład termoizolacyjny. Dwie niezależne głowice szlifierskie wykorzystują diamentowe tarcze, aby zagwarantować równomierne usuwanie ostrych krawędzi. Tak obrobione szkło jest zdecydowanie bardziej odporne na samoistne pękanie. Poza tym, jest bezpieczniejsze – zarówno podczas produkcji pakietów szybowych, jak i w trakcie montażu.

Fabryka MS jest pierwszą firmą okienną w Polsce, która zatępia krawędzie wszystkich szyb zespolonych instalowanych w produkowanych oknach.

Jest to kolejny krok w nieustającym procesie rozwoju MS więcej niż OKNA. Stawiamy na najnowsze technologie – warto wspomnieć takie innowacje jak HFL w oknach ALU LOOK i Wood Look, ciężkie zawiasy, perfekcyjne zgrzewy V-Perfect czy autorskie systemy wzmocnień stalowych, aby oferować coraz lepsze produkty i spełniać oczekiwania naszych Klientów i Partnerów Handlowych.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów. Skontaktuj się telefonicznie lub przez e-mail. Zwróć uwagę na Salony, w których możesz wirtualnie obejrzeć ekspozycję okien

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Wysoko wykwalifikowani fachowcy odpowiedzą na wszystkie pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin wykorzystując rabaty z Promocji Wiosennej

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja do wyceny okien, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS