10% rabatu na żaluzje fasadowe

Zniżka na zakup osłon przeciwsłonecznych ze sterowaniem radiowym.

Pilot Somfy umożliwiający sterowanie żaluzjami fasadowymi.

Żaluzje w atrakcyjnej cenie

Zniżkę w wysokości 10% można zyskać przy zakupie żaluzji fasadowych z lamelami typu Z-90. Rabat przysługuje w przypadku zamówienia osłon zewnętrznych z napędami Somfy J4 RTS i Somfy J4 io Protect oraz elementami sterowania Somfy lub z napędami Somfy J4WT oraz Somfy J4WT Protect z odbiornikami radiowymi C-ZR i elementami sterowania Mobilus. Obniżka cen dotyczy zarówno żaluzji, jak i wszystkich zastosowanych elementów sterowania i czujników.

Lamela żaluzji Z-90.

Funkcjonalność i wygoda

Radiowe sterowanie żaluzjami fasadowymi to rozwiązanie, które znacznie poprawia komfort użytkowania osłon przeciwsłonecznych. Dzięki niemu można z łatwością zmienić położenie lameli bez konieczności podchodzenia do okna, wykorzystując w tym celu piloty o nowoczesnym wzornictwie.

Obsługa żaluzji za pomocą pilota.

Obniżce podlegają również centrale inteligentnego domu zakupione wraz z żaluzjami (Somfy Tahoma, Somfy Connexoon, Mobilus Cosmo GTW). Umożliwiają one zarządzanie napędami z urządzeń mobilnych z dowolnego miejsca na świecie.

Dom inteligentny.

Szczegółowe informacje na temat rabatu dostępne są w Salonach Sprzedaży. Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą promocji UWOLNIJ SIĘ.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS