Promocyjne ceny aluminium

Częścią jesiennej promocji w MS więcej niż OKNA są atrakcyjne zniżki na stolarkę aluminiową. Nadchodzące miesiące to doskonały czas na skorzystanie z rabatów na zakup okien oraz drzwi. Zniżki obejmują także wielkogabarytowe konstrukcje podnoszono-przesuwne, które wpisują się w aktualne trendy okienne.

20% zniżki na aluminiowe Patio HST 77

W trakcie jesiennej promocji aluminiowe drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST 77 kosztują aż o 20% mniej. Cena konstrukcji jednoskrzydłowej (ze szkleniem stałym w ramie), czyli Patio HST 77 MONO, jest o 9% niższa w stosunku do wariantu dwuskrzydłowego.

Patio HST 77.

Okna aluminiowe 10% taniej

Rabat w wysokości 10% obejmuje produkty z systemu 86 – drzwi Premium 86, okna Premium 86, okna Premium 86 US, a także Patio PSK 86. Promocja obowiązuje również przy zakupie fasad. W przypadku okien Premium 86 z ukrytymi okuciami, zniżka wynosi 12%. Dla klientów zainteresowanych zakupem witryn przygotowaliśmy rabat w wysokości 15%.

Okna Premium 86 US - inspiracja.

Drzwi panelowe z rabatem 20%

W ramach jesiennej promocji obniżce uległy również ceny drzwi panelowych. Rabat w wysokości 20% obowiązuje przy zakupie paneli z obu dostępnych serii – AD i AP.

Aluminiowe drzwi Panelowe.

Wyżej przedstawione rabaty obowiązują na terenie Polski. Szczegółowe informacje na temat wszystkich zniżek, z których można skorzystać podczas promocji UWOLNIJ SIĘ, dostępne są w Salonach Sprzedaży.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS