Promocja zimowa

Nawet 25% rabatu na okna, drzwi i fasady! Szczegóły promocji poniżej.

25% rabatu na Patio HST 77

Aluminiowe drzwi podnoszono-przesuwne z systemu Patio HST 77 można nabyć ze zniżką wynoszącą 25% (w przypadku przedpłaty 100%). Konstrukcje dostępne są w dwóch wariantach: STANDARD oraz MONO. Cechą charakterystyczną drugiego z nich jest obecność szklenia stałego w ramie.

Aluminiowe drzwi SkyLine

25% zniżki na SkyLine

W ramach promocji zimowej drzwi przesuwne Skyline objęte są rabatem w wysokości 25%. W przypadku tych konstrukcji szerokość słupka wynosi zaledwie 25 mm, co pozwala na tworzenie szklanych ścian doskonale wpisujących się w obecne trendy architektoniczne. Taka promocja obowiązuje przy przedpłacie 100%.

Drzwi aluminiowe 25% tańsze

Promocja zimowa obowiązuje także przy zakupie drzwi aluminiowych z systemu Premium 86N. Rabat dotyczy nie tylko wersji ze szkleniem, ale i opcji z panelem. Wymienione konstrukcje kosztują obecnie 25% mniej. Warunkiem skorzystania z promocji jest opłacenie od razu całości zamówienia.

Inspiracja - okna z ukrytym skrzydłem.

25% zniżki na ślusarkę aluminiową

W grupie produktów objętych letnią promocją znajdują się również okna aluminiowe. 25% zniżki przysługuje klientom, którzy zdecydują się na zakup okien Premium 86N oraz Optimum 79N i Optimum 79N US. Rabat dotyczy także fasad i witryn. Obowiązuje on przy przedpłacie 100%.

23% zniżki na okna MSline i MSline+

Białe okna MSline, MSline+ (AD i MD) oraz białe drzwi wejściowe PVC można nabyć z rabatem wynoszącym 23%. Te same konstrukcje w wersji okleinowanej oferowane są obecnie z taką samą zniżką – 23%. Warunkiem skorzystania z promocji w tej wysokości jest dokonanie przedpłaty 100%.

23% rabatu na okna Wood Look i ALU LOOK

Podczas trwania zimowej promocji okna Wood Look i ALU LOOK dostępne są z rabatem w wysokości 23%. Taka zniżka przysługuje klientom w przypadku dokonania przedpłaty 100%.

Okna FORMA w nietypowych kształtach.

23% mniej za okna FORMA

W czasie trwania zimowej promocji białe okna FORMA objęte są zniżką w wysokości 23%. W przypadku zakupu konstrukcji kolorowych obowiązuje rabat w tej samej wysokości. Taką zniżkę można zyskać po dokonaniu przedpłaty 100%.

Budynek z roletami.

Nawet 23% zniżki na rolety

Nawet 23% rabatu można zyskać, kupując rolety podczas trwania promocji zimowej. Aby skorzystać ze zniżki na zakup rolet zewnętrznych oraz kompaktowych, należy od razu opłacić całe zamówienie.

23% rabatu na Patio HST 76

W ramach zimowej akcji promocyjnej białe i okleinowane konstrukcje podnoszono-przesuwne Patio HST 76 objęte są zniżką w wysokości 23%. Aby kupić je w takiej cenie, należy dokonać przedpłaty 100%.

Patio HST 82 - drzwi podnoszono-przesuwne z PVC.

23% tańsze Patio HST 82

W trakcie trwania promocji białe i okleinowane Patio HST 82 objęte jest rabatem w wysokości 23%. Skorzystanie z takiej zniżki wymaga opłacenia od razu całego zamówienia.

23% rabatu na jednostronny HFL

Okna Wood Look i ALU LOOK z jednostronnym zgrzewem HFL można nabyć w cenie obniżonej o 23%. W tym celu należy dokonać przedpłaty w wysokości 100%.

Moskitiera balkonowa.

23% tańsze moskitiery

Przy zakupie moskitier obowiązuje rabat w wysokości 23%. Taką zniżkę można uzyskać w przypadku dokonania przedpłaty 100%.

Budynek z żaluzjami fasadowymi.

23% zniżki na żaluzje fasadowe

Zimową promocją objęte są również żaluzje fasadowe mSun. Rabat ten obowiązuje zarówno przy zakupie wariantu z lamelami C-80, jak i z lamelami Z-90. Zniżki w tej wysokości przysługują za przedpłatę 100%.

Centrala domu inteligentnego Mobilus Cosmo GTW.

Smart Home od 1 zł

1 zł – taka cena centrali Mobilus Cosmo GTW obowiązuje przy zakupie dziesięciu rolet z napędami Mobilus Senso ERS lub dziesięciu rolet/żaluzji fasadowych z odbiornikami radiowymi Mobilus C-MR/C-ZR. Tyle samo kosztuje centrala Tahoma Switch Pro przy zakupie dziesięciu rolet z silnikami Somfy Oximo io, RS100 io lub RS100 io Hybrid albo dziesięciu żaluzji fasadowych z silnikami Somfy J4 io Protect.

Wszystkie rabaty obowiązują na terenie Polski. Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są w Salonach Sprzedaży.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS