Wiosenna Promocja

15% rabatu na Patio HST 77

Aluminiowe drzwi podnoszono-przesuwne z systemu Patio HST 77 można nabyć ze zniżką wynoszącą 15% (w przypadku przedpłaty 100%). Konstrukcje dostępne w wariantach: STANDARD oraz MONO. Cechą charakterystyczną drugiego z nich jest obecność szklenia stałego w ramie.

 15% zniżki na SkyLine

W ramach promocji drzwi przesuwne Skyline objęte są rabatem w wysokości 15%. W przypadku tych konstrukcji szerokość słupka wynosi zaledwie 25 mm, co pozwala na tworzenie szklanych ścian doskonale wpisujących się w obecne trendy architektoniczne. Taka promocja obowiązuje przy przedpłacie 100%.

Drzwi aluminiowe 15% tańsze

Promocja obowiązuje także przy zakupie drzwi aluminiowych z systemu Premium 86N. Rabat dotyczy nie tylko wersji ze szkleniem, ale i opcji z panelem. Wymienione konstrukcje kosztują obecnie 15% mniej. Warunkiem skorzystania z promocji jest opłacenie od razu całości zamówienia.

15% zniżki na ślusarkę aluminiową

W grupie produktów objętych promocją znajdują się również okna, drzwi i witryny aluminiowe. 15% zniżki przysługuje klientom, którzy zdecydują się na zakup konstrukcji opartych na systemie Premium 86N oraz Optimum 79N i Optimum 79N US. Rabat dotyczy także balustrad zewnętrznych Glass Barrier, fasad SR50N i EFEKT oraz drzwi i ścianek przeciwpożarowych MB-78 EI i obowiązuje on przy przedpłacie 100%.

19% zniżki na okna MSline i MSline+

Okna MSlineMSline+ (AD i MD) oraz drzwi wejściowe PVC można nabyć z rabatem wynoszącym 19%. Te same konstrukcje w wersji okleinowanej oferowane są obecnie z taką samą zniżką – 19%. Warunkiem skorzystania z promocji w tej wysokości jest dokonanie przedpłaty 100%.

19% rabatu na okna Wood Look i ALU LOOK

Podczas trwania promocji okna Wood Look i ALU LOOK dostępne są z rabatem w wysokości 19%. Taka zniżka przysługuje klientom w przypadku dokonania przedpłaty 100%.

19% mniej za okna FORMA

W czasie trwania promocji okna FORMA objęte są zniżką w wysokości 19%. W przypadku zakupu konstrukcji kolorowych obowiązuje rabat w tej samej wysokości. Taką zniżkę można zyskać po dokonaniu przedpłaty 100%.

Nawet 19% zniżki na rolety

19% rabatu można zyskać, kupując rolety podczas trwania promocji. Aby skorzystać ze zniżki na zakup rolet zewnętrznych oraz kompaktowych, należy od razu opłacić całe zamówienie.

19% rabatu na Patio HST 76

W ramach akcji promocyjnej białe i okleinowane konstrukcje podnoszono-przesuwne Patio HST 76 objęte są zniżką w wysokości 19%. Aby kupić je w takiej cenie, należy dokonać przedpłaty 100%.

19% tańsze Patio HST 82

W trakcie trwania promocji białe i okleinowane Patio HST 82 objęte jest rabatem w wysokości 19%. Skorzystanie z takiej zniżki wymaga opłacenia od razu całego zamówienia.

19% rabatu na jednostronny HFL

Okna Wood Look i ALU LOOK z jednostronnym zgrzewem HFL można nabyć w cenie obniżonej o 19%. W tym celu należy dokonać przedpłaty w wysokości 100%.

19% tańsze moskitiery

Przy zakupie moskitier obowiązuje rabat w wysokości 19%. Taką zniżkę można uzyskać w przypadku dokonania przedpłaty 100%.

19% zniżki na żaluzje fasadowe

Promocją objęte są również żaluzje fasadowe mSun. Rabat ten obowiązuje zarówno przy zakupie wariantu z lamelami C-80, jak i z lamelami Z-90. Zniżki w tej wysokości przysługują za przedpłatę 100%.

Smart Home od 1 zł

1 zł – taka cena centrali Mobilus Cosmo GTW obowiązuje przy zakupie dziesięciu rolet z napędami Mobilus Senso ERS lub dziesięciu rolet/żaluzji fasadowych z odbiornikami radiowymi Mobilus C-MR/C-ZR. Tyle samo kosztuje centrala Tahoma Switch Pro przy zakupie dziesięciu rolet z silnikami Somfy Oximo io, RS100 io lub RS100 io Hybrid albo dziesięciu żaluzji fasadowych z silnikami Somfy J4 io Protect.

Wszystkie rabaty obowiązują na terenie Polski. Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są w Salonach Sprzedaży.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS