Promocja jesienna

Zyskaj 10% rabatu w promocji jesiennej z bezpiecznie przedłużonym terminem montażu okien.

Jesienna promocja na okna PVC

W ramach promocji jesiennej zamówienia na okna ALU LOOK, Wood Look, MS evolution [82], drzwi zewnętrzne i drzwi tarasowe PVC w systemie 82 mm, rolety oraz moskitiery objęte są rabatem w wysokości 10%.

W przypadku zamówień na okna MSline+MD i MSline+AD obowiązują ceny niższe o 8%.

Zniżka na drzwi podnoszono-przesuwne

Promocja jesienna to także atrakcyjne zniżki na wielkogabarytowe przeszklenia. Drzwi podnoszono przesuwne Patio HST 82 można zakupić z rabatem w wysokości 28%. Z kolei konstrukcje Patio HST 76 dostępne są w cenie niższej o 32%.

Rabat na zakup produktów MSline AD

Jesienna obniżka cen dotyczy również okien, Patio PSK i drzwi tarasowych MSline 73 AD. Produkty te objęte są rabatem w wysokości:

  • 22% dla produktów białych,
  • 20% dla produktów kolorowych.

Tańsze wkłady szybowe

Aktualna promocja obowiązuje również w przypadku wkładów szybowych. Dopłata netto za 1 m2 standardowego trzyszybowego wkładu do okien ALU LOOK oraz Wood Look wynosi jedynie 1 zł. Z kolei dopłata za standardowy wkład trzyszybowy do wszystkich okien (poza wyżej wymienionymi) wynosi 10 zł netto za 1 m2.

Mniejsza dopłata za ramkę Chromatech

Promocja obejmuje także ramkę dystansową Chromatech Ultra. W przypadku koloru czarnego dopłata wynosi 14 lub 22 zł netto/m2 (odpowiednio: dla wkładu 2-szybowego oraz 3-szybowego). Pozostałe warianty kolorystyczne nabyć można za 18 lub 33 zł netto/m2.

Obniżka cen nawiewnika

Obecna pora roku to dobra okazja na zakup nawiewnika higrosterowanego. Dopłata za nawiewnik Aereco EMM707 objęta jest rabatem, którego wysokość wynosi 25%.

Promocja na sterowanie radiowe do rolet

W ramach jesiennej promocji odbiornik radiowy do silników roletowych kosztuje jedynie 1 zł. Urządzenie to można wykorzystać w przypadku rolety z silnikiem Nice (241 zł) lub Simu Job Somfy (313 zł). Dodatkowo, złożenie zamówienia na co najmniej 3 rolety z silnikami Somfy io wiąże się z możliwością skorzystania z rabatu na piloty i centrale do sterowania radiowego. Szczegółowe informacje dostępne są u partnerów handlowych MS.

Niższe ceny produktów aluminiowych

Jesienna obniżka cen dotyczy również konstrukcji aluminiowych. Patio HST ExternAL nabyć można z rabatem wynoszącym 15%. Promocje obowiązują także w przypadku drzwi MS ExternAL Premium z panelem aluminiowym z serii Prestige Line w wersji Classic i Exclusive.

Żaluzje w atrakcyjnej cenie

10% rabatu można zyskać także przy zakupie żaluzji fasadowych z lamelami typu Z-90. Zniżkę obejmującą ceny żaluzji oraz elementów sterowania można zyskać w przypadku zamówienia osłon zewnętrznych z odbiornikami radiowymi C-ZR i elementami sterowania Mobilus albo napędami Somfy J4 RTS i Somfy J4 io Protect oraz elementami sterowania Somfy.

Promocja trwa do 5.11.2020 r. Szczegółowe informacje dostępne są w Salonach Sprzedaży.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów. Skontaktuj się telefonicznie lub przez e-mail. Zwróć uwagę na Salony, w których możesz wirtualnie obejrzeć ekspozycję okien

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Wysoko wykwalifikowani fachowcy odpowiedzą na wszystkie pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin wykorzystując rabaty z Promocji Wiosennej

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja do wyceny okien, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS