UWOLNIJ SIĘ

Uwolnij się od kosztów, zamawiając wcześniej. Kieruj się wolnością wyboru produktów z oferty promocyjnej.

29% zniżki na duże przeszklenia

Wielkogabarytowe przeszklone konstrukcje Patio HST otwierają dom na ogród, las lub miejską panoramę. Skorzystaj z rabatu w wysokości 29% na Patio HST 82 oraz 36% na Patio HST 76, by lepiej poczuć świat, który Cię otacza.

10% rabatu na okna w systemie 82 mm

Obniżką cen objęte są także okna MSline+, MS evolution [82], Wood Look, ALU LOOK, drzwi wejściowe i drzwi tarasowe w systemie 82mm. Decydując się na zakup tych produktów w ramach akcji promocyjnej UWOLNIJ SIĘ, skorzystasz ze zniżki w wysokości 10%. Rabat obowiązuje do 18.03.2021r.

Rolety HYBRYDOWE tańsze o 10%

Rabat w wysokości 10% przysługuje również w przypadku zakupu rolet HYBRYDOWYCH, kompaktowych i zewnętrznych do 18.03.2021r. Z obniżki cen skorzystają także klienci, którzy w tym terminie złożą zamówienie na moskitiery.

Trzecia szyba za 1 zł

Podczas trwania promocji UWOLNIJ SIĘ dopłata za trzecią szybę w oknach ALU LOOK i Wood Look wynosi 1 zł. Obniżki cenowe dotyczą również ciepłych ramek Chromatech.

Nawiewnik tańszy o 25%

W trakcie akcji promocyjnej UWOLNIJ SIĘ nie zapomnieliśmy także o prawidłowej wentylacji. Opłata za nawiewnik higrosterowany Aereco EMM707 objęta jest rabatem w wysokości 25%.

Postaw na biel – 22% zniżki na MSline

Korzystne obniżki cen proponujemy także klientom, którzy złożą zamówienia na okna, Patio PSK albo drzwi tarasowe z linii MSline. Produkty te można nabyć z rabatem wysokości:

  • 22 % – w przypadku białych okien,
  • 20 % – w przypadku konstrukcji w kolorze.

10% rabatu na żaluzje fasadowe

Kupując żaluzje fasadowe mSun z lamelami typu Z-90, możesz otrzymać 10% rabatu. Promocja obejmuje żaluzje, do których zamówione zostaną odbiorniki radiowe C-ZR i elementy sterowania Mobilus albo napędy Somfy J4 RTS i Somfy J4 io Protect oraz elementy sterowania Somfy.

Smart Home z roletami MS

Atrakcyjne warunki promocji UWOLNIJ SIĘ to idealna okazja do stworzenia inteligentnego domu. Umożliwiają to korzystne ceny dedykowanych central, dzięki którym można sterować roletami za pomocą aplikacji mobilnej. Obniżki dotyczą również szerokiej gamy pilotów. Dodatkowo, podczas trwającej akcji odbiornik radiowy do silników roletowych Nice lub Simu Job Somfy kosztuje jedynie 1 zł.

Aluminiowe Patio HST 20% taniej

Podczas trwającej promocji UWOLNIJ SIĘ obowiązują także rabaty na konstrukcje aluminiowe. Drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST 77 można nabyć z rabatem w wysokości 20%.

Konstrukcje aluminiowe w niższych cenach

Przy zakupie drzwi panelowych Premium 86 obowiązuje rabat w wysokości 20%. Promocją objęte są również inne konstrukcje aluminiowe. Drzwi, okna Premium 86 oraz Patio PSK 86 można nabyć w cenie obniżonej o 5%.

Szczegółowe informacje na temat promocji UWOLNIJ SIĘ dostępne są w Salonach Sprzedaży.

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów.

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Nasi fachowcy odpowiedzą na pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin.

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS