Przedstawiciele regionalni

Specjaliści sprawujący opiekę nad partnerami handlowymi.

Współpraca ze specjalistami

Funkcjonowanie naszego systemu sprzedaży opieramy na współpracy z profesjonalistami z dziedziny branży okiennej. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom kompleksową obsługę i najwyższe standardy. Sieć dystrybucji obejmuje 250 biur handlowych na terenie całej Polski. W najbliższych latach planujemy jej rozbudowę, by jeszcze bardziej ułatwić dostęp do oferowanych przez nas produktów.

Oferta MS więcej niż OKNA

Produkty wysokiej jakości

W naszym asortymencie znajdują się okna i drzwi PVC, drewniane oraz aluminiowe. Oferta obejmuje również rolety i moskitiery.

Profesjonalna obsługa

Dzięki zespołowi doświadczonych opiekunów w centrali naszej firmy pozostajemy w stałym kontakcie z kontrahentami. Wsparcie oferowane jest na każdym etapie współpracy. Pomoc można uzyskać poprzez skonsultowanie się z przedstawicielami regionalnymi oraz z serwisem.

Ekspozycja produktów

Współpracującym z nami firmom zapewniamy dodatkowe wsparcie marketingowe. Oferujemy dobrą ekspozycję produktów w punktach sprzedaży, jak również liczne materiały reklamowe i akcje promocyjne.

Nowoczesne narzędzia

Dzięki nowoczesnym systemom teleinformatycznym nasi kontrahenci mają zapewniony wygodny dostęp do swoich zamówień i zleceń. Narzędzia umożliwiają m.in. wycenę produktów.

Sprawna dostawa

Dbamy o to, by nasze produkty były dostarczane sprawnie. Flota samochodów transportowych wyposażonych w wózki widłowe umożliwia efektywną dostawę.

Zadowolenie klientów

Oferowane przez nas produkty od wielu lat cieszą się bardzo dobrą opinią klientów. Ma to pozytywny wpływ na wyniki sprzedaży partnerów handlowych MS więcej niż OKNA. Prowadzona przez nas podstawowa strategia handlowa opiera się przede wszystkim na poleceniach osób, które są zadowolone z naszych usług.

Przedstawiciele regionalni

Firmy, które są zainteresowane współpracą, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami regionalnymi:

Ryszard Maczyński
tel. (+48) 660 626 057
e-mail: [email protected]
Województwa: małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, lubelskie, opolskie.

Tomasz Tomaszewski
tel. (+48) 728 351 607
e-mail: [email protected]
Województwa: mazowieckie, łódzkie, podlaskie.

Adrian Kasina
tel. (+48) 728 351 410
e-mail: [email protected]
Województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie.

Tomasz Kogucki
tel. (+48) 606 888 640
e-mail: [email protected]
Województwa: zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie.           

           

1. Znajdź najbliższy salon

Sieć Autoryzowanych Salonów Handlowych MS jest gotowa do obsługi Klientów. Skontaktuj się telefonicznie lub przez e-mail. Zwróć uwagę na Salony, w których możesz wirtualnie obejrzeć ekspozycję okien

2. Skontaktuj się z Fabryką MS (telefon/e-mail)

Wysoko wykwalifikowani fachowcy odpowiedzą na wszystkie pytania, przygotują ofertę i umożliwią rezerwację okien na konkretny termin wykorzystując rabaty z Promocji Wiosennej

3. Wyceń on-line okna MS

Prosta aplikacja do wyceny okien, która pozwoli samodzielnie zorientować się w cenach okien MS