ibok
Polski | Deutsch | English | Italian

Sonda

Oceń System MS on-line! Twoje zdanie jest dla nas bezcenne.

 

Kontakt

MS więcej niż OKNA
Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Portowa 16
tel. (+48) 59 84 10 800
fax (+48) 59 84 10 802
NIP: 839-21-45-162
Woj. Pomorskie
Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Targowy marzec

Przed nami kolejny targowy miesiąc. W marcu na targach zaprezentują się cztery nasze firmy. 

Nasz Autoryzowany Partner Handlowy, firma Pasja pojawi się na Targach Budownictwa Twój Dom 2020 w Bielsku-Białej (13-15.03). To prestiżowa i największa w południowej Polsce impreza targowa o wieloletnich tradycjach, organizowana na pograniczu polsko-czesko-słowackim. 

Autoryzowany Partner Handlowy firma DOMO z Lublina weźmie udział w targach budowlanych LUBDOM (20-22.03). To trzydniowe spotkanie branży budowlanej, wnętrzarskiej, drzewnej i mieszkaniowej, to również ciekawe konferencje i spotkania. Targi LUBDOM stanowią wydarzenie o długoletniej tradycji. W tym roku targi doczekały się już 40-stej edycji.  

Autoryzowany Partner Handlowy firma MS Szczecin będzie uczestniczyła w targach Bud Gryf & Home (27-29.03). Jedyne takie wydarzenie na Pomorzu Zachodnim, skupiające największą liczbę wystawców z branży budowlanej. Co roku targi odwiedza 9 tys. osób. To możliwość zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań, poznania nowinek technicznych i najmodniejszych trendów wnętrzarskich. 

Na targach Twój Dom, Twój Ogród (28-29.03) pojawi się Autoryzowany Partner Handlowy firma MS Olsztyn. Organizatorzy przyznają, że piąta edycja targów zapowiada się imponująco, a na 10 tys. m. kw. powierzchni wystawienniczej swoje produkty i usługi zaprezentują producenci, dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, projektanci i inni. 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!