ibok
Polski | Deutsch | English | Italian

Kontakt

MS więcej niż OKNA
Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Portowa 16
tel. (+48) 59 84 10 800
fax (+48) 59 84 10 802
NIP: 839-21-45-162
Woj. Pomorskie
Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz JESIEŃ 2017

W tegorocznym Konkursie o Złoty Filar, który odbył się na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, nagrodę otrzymał nasz  Autoryzowany Partner Handlowy Firma Pasja z Bielska-Białej.

Nasz przedstawiciel zdobył dwa wyróżnienia: Srebrny Filar Budownictwa oraz nagrodę przyznaną przez Śląską Okręgową Izbę Architektów Rzeczypospolitej Polskie za okna linii produktowej ALU LOOK w kategorii "Techniki wykończenia wnętrz, chemia budowlana, stolarka budowlana".

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz JESIEŃ 2017 odbyły się w Bielsku-Białej w dniach 22-24 września. Impreza organizowana jest już od 26 lat, a nagroda konkursowa Złoty Filar stanowi prestiżowe wyróżnienie. Tematem przewodnim 52 targów był „Dom energetycznie innowacyjny”. Nad imprezą honorowy patronat objęli Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, były premier Jerzy Buzek oraz prezydent Miasta Bielska–Białej Jacek Krywult.

Cieszy nas, że Jurorzy docenili nasz flagowy produkt, jakim są nowoczesne okna linii ALU LOOK, tak chętnie wybierane przez klientów MS więcej niż OKNA.