ibok
Polski | Deutsch | English | Italian

Kontakt

MS więcej niż OKNA
Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Portowa 16
tel. (+48) 59 84 10 800
fax (+48) 59 84 10 802
NIP: 839-21-45-162
Woj. Pomorskie
Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Poznaj ofertę MS więcej niż OKNA na targach budowlanych!

Wiosną, kiedy wkraczamy w okres różnego rodzaju remontów, warto zapoznać się bliżej z naszą ofertą, by wybrać okna skrojone na miarę indywidualnych potrzeb.

Za nami targi w Kielcach, Katowicach i Bielsku-Białej

Na początku miesiąca, w dniach 7–9 kwietnia, odbyły się III Targi Budowlane Dom i Otoczenie – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza w Katowicach, XXIV Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM w Kielcach oraz 51 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „TWÓJ DOM 2017” w Bielsku Białej.

Podczas tych wydarzeń naszymi reprezentantami były firmy:

Bud System Ostrowiec Świętokrzyski

Lider Gliwice

Pasja Bielsko Biała

     
     

Już w najbliższy weekend, 21–23 kwietnia,

odbędą się dwa kolejne ważne wydarzenia na mapie targów budowlanych – nie może i tam nas zabraknąć!

Centralne Targi Budowlane Building Solutions, już po raz drugi organizowane w największym w Polsce centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo (Nadarzyn k/Warszawy), są prężnie rozwijającym się wydarzeniem branżowym. Pierwszą edycję odwiedziło aż 15 tys. zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą 198 marek i firm. W tym roku podczas wydarzenia będziemy mogli m.in. zaobserwować, co dzieje się na rynku budowlanych innowacji oraz poznamy najnowsze energooszczędne rozwiązania i materiały dla naszych domów.
Naszą ofertę przedstawi firma GLOBART z Nadarzyna

Z kolei Targi Budowlane Sibex w Sosnowcu organizowane są już po raz dziesiąty. Podczas jubileuszowej edycji wydarzenia będzie można zapoznać się z najnowszymi materiałami budowlanymi, a także elementami do wykańczania wnętrz. Organizatorzy przewidzieli także konkursy z nagrodami dla zwiedzających.
Podczas tego wydarzenia naszym reprezentantem będzie firma Portalux z Mikołowa.

Serdecznie Zapraszamy.

Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.