ibok
Polski | Deutsch | English | Italian

Sonda

Oceń System MS on-line! Twoje zdanie jest dla nas bezcenne.

 

Kontakt

MS więcej niż OKNA
Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Portowa 16
tel. (+48) 59 84 10 800
fax (+48) 59 84 10 802
NIP: 839-21-45-162
Woj. Pomorskie
Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Nowa obróbka szkła

Miło nam poinformować, że park maszynowy MS więcej niż OKNA został wzbogacony o kolejne innowacyjne urządzenie. Uruchomiona we wrześniu maszyna włoskiej marki FOREL umożliwia jeszcze lepszą obróbkę szyb, a tym samym zwiększa ich wytrzymałość i zapewnia większe bezpieczeństwo.

Automatic Vertical Arrissing Machine (ART.EG) pozwala na szlifowanie i jednoczesne zatępianie formatek szklanych przed zespoleniem ich we wkład termoizolacyjny. Dwie niezależne głowice szlifierskie wykorzystują diamentowe tarcze, aby zagwarantować równomierne usuwanie ostrych krawędzi. Tak obrobione szkło jest zdecydowanie bardziej odporne na samoistne pękanie. Poza tym, jest bezpieczniejsze – zarówno podczas produkcji pakietów szybowych, jak i w trakcie montażu.

Wykorzystanie ART.EG to kolejny krok w nieustającym procesie rozwoju MS więcej niż OKNA. Stawiamy na najnowsze technologie – warto wspomnieć takie innowacje jak HFL w oknach ALU LOOK i Wood Look+, ciężkie zawiasy, niewidoczne zgrzewy czy stal zamkniętą w ramie bE82, aby oferować coraz lepsze produkty i spełniać oczekiwania naszych klientów i partnerów.