ibok
Polski | Deutsch | English | Italian

Sonda

Oceń System MS on-line! Twoje zdanie jest dla nas bezcenne.

 

Kontakt

MS więcej niż OKNA
Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Portowa 16
tel. (+48) 59 84 10 800
fax (+48) 59 84 10 802
NIP: 839-21-45-162
Woj. Pomorskie
Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Jubileusz MS więcej niż OKNA

Jubileusz MS więcej niż OKNA - 25 lat doświadczenia!

W dniu 14 kwietnia obchodziliśmy 25 urodziny – emocji nie było końca.

Uroczystości rozpoczęły się otwarciem nowej hali produkcyjnej, w której na powierzchni ponad 10 tys. m2 będziemy produkować okna PVC. Nowa hala oznacza dla nas nowe, większe możliwości – już dziś możemy zapowiedzieć przełom zarówno w jakości, jak i wyglądzie zgrzewów okien naszej marki. Podążając za zmieniającymi się oczekiwaniami klientów i wykorzystując nowe technologie planujemy także rozbudowę naszego portfolio.

   
   
   

Obecnie trwają prace nad budową Centrum Ekspozycyjno-Szkoleniowego, w którym nie tylko będziemy eksponować produkowane przez nas systemy okienne, lecz także będziemy organizować szkolenia. Wśród nich znajdą się: sprzedażowe, produktowe, montażowe, a także szkolenia z Klaesa oraz warsztaty elektroniczne „domów inteligentnych”.

Po tym jak Właściciele zaprezentowali dalsze plany rozwoju firmy – zaprosiliśmy naszych gości na drobny poczęstunek oraz zwiedzanie nowej siedziby.

Zwieńczeniem obchodów naszego 25-lecia był jubileuszowy Bal Okiennika, podczas którego wyróżniliśmy firmy, współpracujące z nami od początku naszej działalności. Nagrody otrzymali również partnerzy handlowi, którzy osiągają bardzo dobre wyniki sprzedażowe.

Co roku na Balu Okiennika przybywa wyróżnień, co oznacza, że cała nasza sieć się wspaniale rozwija – wierzymy, że ta tendencja się utrzyma.

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Dziękujemy wszystkim za przybycie.