ibok
Polski | Deutsch | English | Italian

Sonda

Oceń System MS on-line! Twoje zdanie jest dla nas bezcenne.

 

Kontakt

MS więcej niż OKNA
Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Portowa 16
tel. (+48) 59 84 10 800
fax (+48) 59 84 10 802
NIP: 839-21-45-162
Woj. Pomorskie
Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

IX Kongres Stolarki Polskiej

MS więcej niż OKNA z rekomendacją i wyróżnieniem Związku POID

IX Kongres Stolarki Polskiej – najważniejsze wydarzenie dedykowane krajowej branży stolarki budowlanej przyniósł Grupie MS nowe wyróżnienia.

Pan Artur Romanik z rąk prezesa Związku Polskich Okien i Drzwi odebrał certyfikat potwierdzający rekomendację POID dla produktów i usług M&S Pomorskiej Fabryki Okien sp. z o. o. Ponadto na ręce wiceprezesa zarządu naszej spółki złożono wyróżnienie dla MS więcej niż OKNA za "zaangażowanie w rozwój branży stolarki budowlanej w Polsce oraz aktywne wsparcie działań statusowych Związku Polskie Okna i Drzwi w latach 2014-2018".

Bardzo dziękujemy.

 
 

Celem IX Kongresu Stolarki Polskiej, który odbył się w dniach 17-18 maja 2018 r. było omówienie najważniejszych wyzwań, jakie stoją obecnie przed branżą stolarki budowlanej. Szczególnie gorąco przedstawiciele producentów i dostawców, specjaliści i gracze rynkowi dyskutowali na temat termomodernizacji budownictwa. To zagadnienie jest bardzo bliskie Grupie MS. Izolacja termiczna naszych okien i drzwi jest i zawsze była jednym z naszych podstawowych priorytetów.