ibok
Polski | Deutsch | English | Italian

Kontakt

MS więcej niż OKNA
Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Portowa 16
tel. (+48) 59 84 10 800
fax (+48) 59 84 10 802
NIP: 839-21-45-162
Woj. Pomorskie
Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Grupa MS więcej niż OKNA nagrodzona w III edycji konkursu TOPTEN 2015

Szanowni Państwo,

 

20 maja rozstrzygnięto III edycję konkursu TOPTEN, premiującego najlepszą na rynku stolarkę pod względem energooszczędności i kosztów.

 

Konkurs organizowany jest przez portal cieplej.pl pod patronatem Dolnośląskiej Agencji Energii i Środowiska, Fundacji na Rzecz Efektywnego Wykorzystywania Energii oraz Stowarzyszenia na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju. W ramach trzeciej edycji przeanalizowano 246 producentów stolarki, wybierając produkty charakteryzujące się energooszczędnością.

W konkursie oceniano produkty w 5 kategoriach: okna drewniane, okna PVC, okna aluminiowe, okna dachowe i drzwi zewnętrzne. Podstawą oceny była efektywność energetyczna stolarki. Dodatkowej ocenie podlegały również inne parametry, cena rynkowa produktów oraz montaż.

           

W pięciu finałowych dziesiątkach znalazły się aż trzy produkty z oferowanych przez Grupę MS więcej niż OKNA. W kategorii okien drewnianych członkowie jury docenili okno NIV 92 FA.
W gronie najlepszych produktów w kategorii okna PVC znalazły się zaś okna MS evolution [pasywne] oraz MSline+MD.

         
           

Wyróżnione w konkursie okna oraz drzwi w zakresie efektywności energetycznej produkty te należą z pewnością do najlepszych w Polsce. Ich rozwiązania techniczne pozwalają już dziś osiągnąć wartości spełniające wymagania stawiane budynkom pasywnym (NF15 oraz NF40). Wszystkie charakteryzują się ponad 50% niższą energochłonnością w stosunku do podobnych wyrobów, spełniających aktualne minimalne wymagania prawne.

     
     

Jednocześnie nasze wyróżnione okna zostały zakwalifikowane na listę LEME.
To lista produktów, które spełniają wymagające kryteria programu POLSEFF2 dotyczące efektywności energetycznej.
Dodatkowo małe i średnie przedsiębiorstwa, które sfinansują w ramach programu POLSEFF2 zakup i instalację produktów z listy LEME otrzymają z NFOŚiGW dotację inwestycyjną w wysokości 10% otrzymanego kredytu.

Szczegóły:http://www.polseff2.org/pl/lista-leme

 

Okno MS evolution [pasywne]

          Okno MSline+MD

        Okno NIV 92 FA

     
     

CERTYFIKATY KLASYFIKACJI PRODUKTU LEME