ibok
Polski | Deutsch | English | Italian

Kontakt

MS więcej niż OKNA
Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Portowa 16
tel. (+48) 59 84 10 800
fax (+48) 59 84 10 802
NIP: 839-21-45-162
Woj. Pomorskie
Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer
  • MS
  • Ceny okien

ILE KOSZTUJĄ PLASTIKOWE OKNA MS?

Są Państwo zainteresowani naszą ofertą i pragną dowiedzieć się o niej nieco więcej? Zachęcamy do skorzystania z naszych pomocnych akcesoriów i wyboru produktów, które Państwa zainteresują.

Zakupy z naszą pomocą są bardzo proste i przyjemne. Przedstawiamy kilka sposobów na to, aby dowiedzieć się, jak prezentuje się cennik naszych okien PCV. Wystarczy:

  • skontaktować się z najbliższym Salonem Sprzedaży MS,
  • wysłać pytanie ofertowe za pomocą specjalnego formularza; istnieje również możliwość bezpośredniego zapytania na adres [email protected]   (w zapytaniu prosimy o podanie miejscowości, w której ma być przeprowadzony montaż PCV – pozwoli nam to na właściwe przygotowanie oferty),
  • skorzystać z najwygodniejszej możliwości, jaką jest wycena okien online z pomocą aplikacji MSline, lub Patio PSK i HST

Wystarczy kilka minut, by mogli Państwo uzyskać wstępną wycenę okien – samodzielnie i bardzo szybko. Pomoże to w przygotowaniu oferty, którą można dowolnie modyfikować i dopasowywać do własnych oczekiwań. Następnie wystarczy wydrukować cennik i przesłać do nas, byśmy mogli zająć się realizacją zamówienia i dostarczyć Państwu produkt idealny.

Pragniemy zaznaczyć, że ceny uzyskane dzięki aplikacji online zawierają 23% podatek VAT.
Jeżeli wybiorą Państwo kontakt z najbliższym Salonem Sprzedaży, warto zamówić plastikowe okna PCV z montażem (czyli usługę budowlaną dla budownictwa mieszkaniowego). Wówczas koszty będą ok. 15% niższe, obliczone z mniejszym podatkiem VAT w wysokości 8%.
Do kwoty końcowej doliczyć należy koszt montażu, który będzie zależeć od wielu innych czynników (specyfiki budynku czy sposobu montażu, który zostanie przez Państwa wybrany).

   
   

    

Aplikacja do wyceny okien uchylno-przesuwnych Patio  PSK w systemie MSline oraz ciężkich drzwi podnoszono-przesuwnych Patio HST

   
   

    

Aplikacja do wyceny okien MSline.